Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek a nemvárt...

Van olyan, akinek a nemvárt előtt nem mutatta a teszt a terhességet, hanem tényleg csak utána?

Figyelt kérdés

Elvileg szerdára nem vártam, de aznap reggel negatívat teszteltem, aztán másnap is. De nem jött meg azóta sem. Egy gyerekem már van, őt az aktuális menzesz előtt 2 nappal már mutatta a teszt, úgyhogy én el is könyveltem, hogy akkor itt nincs baba, de mivel még mindig nem jött meg, és jele sincs, lehet, hogy mégis van.

Én itt mindig azt olvasom, hogy milyen hamar kimutatta a teszt mindenkinek, van olyan, akinek tényleg csak a nemvárt után, pedig tesztelt előtte is?


2018. márc. 30. 22:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy héttel az esedékes után extra halvány és a peteérés se volt később, különben nem is szuszoghatna itt mellettem 😊
2018. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Sajnos nem tudom mikor volt peteérésem, mert mindkettő baba fogamzásgátló után sikerült.
2018. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, én órára pontosan tudtam az ovulációmat, mert inszeminációval fogant a kisfiam, és így mutatta csak nemvárt után 2 nappal halványan a teszt, ráadásul 10-es teszt volt, tehát a legérzékenyebb. Nem mindenkinél egyforma ütemben termelődik a hcg.
2018. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!