Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Valakivel történt...

Mi lehet ez? Valakivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés

4 napja nem eszek, nem alszok,hányingerem van, és szúró érzésem van a méhemnél, ami a jobb oldalra terjed ki.

Gyengének érzem magam, talán attól, hogy nem eszek. 4 napja volt az első, és nem védekeztünk, hanem kivette időben (igen, borzasztóan felelőtlen volt), és nagyon megbántam az egészet. Elég kis esély van rá, hogy terhes lennék, de attól még nagyon félek tőle, mert elcseszné az életemet. 7-ig kellene megjönni.. Remélem, hogy amik most történnek velem azok csak a bűntudat miatt vannak.


2018. ápr. 1. 12:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Előfordulhat, hogy terhesen még egy hónapig van ;) Mondjuk azt nem tudom, hogy az is élénkvörös, vagy barnás inkább. Én se tudok mindent, de ezt tanulom, úgyhogy elég szégyen, hogy így elbasztam :D
2018. ápr. 2. 19:13
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak nem készültél fel... mert ha nem éretlen tini lennél (tök mindegy hány éves vagy, agyban éretlen tini vagy) akkor nem hagytad volna hogy megtörténjen védekezés nélkül. Ha felelősségteljes lennél akkor nem hagytad volna magad. Már amennyiben nem erőszak történt....
2018. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!