Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm?...

Lehet terhes a barátnőm? Akció közben kiszakadt a gumi, nem vettük észre sajnos, de időben kihúztam.

Figyelt kérdés

Időben kihúztam úgy is hogy óvszer volt rajtam (épp az ilyen esetekre, mert nem merek elmenni benne), konkrétan a kezembe mentem el, tudom. De a barátnőm nagyon fél, hogy nem e került belé is.. Kb 4.5 hónapja használt esemény utáni tablettát (escapelle) , akkor sajnos tényleg megtörtént, és akkor hatott. 4.5 hónap elteltével szabadna tablettát bevennie? Esetleg mi van, ha feleslegesen veszi be, mert valójában nem is jutott semmi belé? Igazából a biztonság kedvéért gondoltuk, lehet belőle gond hogy 4.5 hónapja már vett be, és ha esetlegesen feleslegesen veszi be?

A menstruációja kb 10 nap múlva kell jöjjön.


2018. ápr. 1. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem lesz terhes
2018. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
beveheti az esemény utánit is
2018. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

[link]


nem zárja ki semmi, hogy újra bevegye, azért, mert használt 4,5 hónapja

2018. ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Elég gáz, hogy ilyen gyakran szakad a gumi. Valamit nagyon rosszul csináltok. Én a helyében nem vennék be még egy esemény utánit, szétcseszi a szervezetét. Hányadik ciklusnapján tart, és hány naposak átlagosan a ciklusai?
2018. ápr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

tudod, mi cseszi szét az ember szervezetét még egy esemény utáninál is jobban? egy nem várt terhesség

van, aki úgy járt abortuszra, mint más fodrászhoz, nem kell azt az esemény utánit túlparázni, a betegtájékoztató sem tér ki rá, hogy ne ismételd meg egy éven belül

2018. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Fogamzásgátló? Spirál? Spermicid gél? Hüvelykúp? Pesszárium? Olvassatok utána és használjátok!
2018. ápr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha az akciod jol sikerult es jol kivetted akkor nem
2018. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha képtelenek vagytok egy nyamvadt óvszert rendeltetésszerűen használni,a leírás és a videók ellenére,amik fent vannak a neten,akkor inkább szedjen fogamzásgátlót a barátnőd.

Esemény utánit fél éven belül nagyon nem ajánlatos bevenni újra.

Szerezzetek be síkosítót és tegyetek pluszban a gumira,mert vagy full száraz a csajod, vagy 3 és fél órán keresztül döngeted..a gumi meg nem bírja..

Ha tényleg nem élveztél el benne,akkor ne vegyen be tablettát,felesleges.

2018. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Végül úgy döntöttünk, hogy vesz be esemény utánit, ez ma(tegnap) délután meg is történt. Hiába vagyok majdnem teljesen biztos abban hogy időben kihúztam, ezzel a barátnőm nem nyugszik meg, és ha véletlen nincs igazam, azt soha nem bocsátanám meg magamnak. Pedig jól szokott menni az óvszer használata, valószínúleg már szárazabb volt a kelleténél az óvszer (nem a barátnőm), és akkor szakadhatott ki. De váltunk fogamzásgátlóra, ezt is megbeszéltük.


Remélem tényleg nem lesz gond ebből a 4,5 hónapból, átolvastam az egész internetet, és sehol nem olvastam olyat hogy káros lenne. Arról olvastam, hogy 1 cikluson belül, meg 3 hónapon belül nem ajánlatos.. Na, ez a 4,5 hónap meghaladja mindkettőt jóval. Remélem.

2018. ápr. 3. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!