Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni a hőgörbém...

Tudnátok segíteni a hőgörbém értelmezésében? Köszönöm (kérdések és link lejjebb)

Figyelt kérdés

[link]

Hőgörbe kérdések és link lejjebb: 1. Ha az ovu tényleg a 13. napon volt mint ahogy a program húzta a függőleges csíkot, akkor a 15. napi együttlét okozhatja a mensi csúszását? 2. Ha pedig mégis a 22. napon volt, ahol van még egy hőleesés, akkor az aznapi együttlét elég találatbiztos ugye? 12 nappal utána mutathat pozitívat a teszt?



2018. ápr. 3. 14:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Telepítettem egy alkalmazást, az meg a 22.napra tette. Ki érti ezt... Lehet, telepítek még egyet :D
2018. ápr. 3. 20:08
 12/20 anonim ***** válasza:
én 22. cn-ra tenném a pé-t és várnék még 2-3 napot a teszteléssel. ha holnapután is magasan van a hő, akkor lőném csak el.
2018. ápr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Sajna már ellőttem ma reggel :D negatív. Akkor holnapután, ha addig nem jön meg, jöhet a következő...
2018. ápr. 4. 14:14
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia Kedves kérdező.

Szerintem a 14.cnap nagyobb valószinüseggel az ovud. Nem szoktal ovu tesztelni?

Én 3 müszak mellett hőmérőzök most mar 4.hónapja.A 3müszak mellett nem volt eddig hamis a hőm vagy nem jo mérésem. Eddig mindig pontosan behuzta az ovum a naptáram es érezni is szoktam. És akkor szokott 1-2-3nap pozitiv lenni a teszt. Ebben a honapban sikeres is volt. De sajnos nem maradt velünk. Spontán vetélésem volt.

Szoval nálad is még bármj lehet. Várj pár napot és ha nem esik a hőd akkor esélyes lehet a baba. Ovu utan 18napig ha fennt van a hőd az már jo jel.

2018. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

[link]


Utolso vagyok. És nekem mostvilyen volt a gőrbém amikor sikerült a baba csak nem maradt....

2018. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom kedves utolsó, hogy elment a baba :( nekem ma még fent van a hőm, teszt ma is negatív. Szerintetek ha 14.napon volt az ovu, nem kéne már pozitívnak lennie a tesztnek? Az már 20 napja volt
2018. ápr. 5. 16:04
 17/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 3-as aki a 28-at írta.Szerintem még csak a 7.dpo-n vagy, tuti ,hogy rosszul húzta be a vonalat.Azért most már kíváncsi vagyok majd jelzel még hogy mi újság nálad?
2018. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Persze, jelzem, köszönöm az érdeklődést :) akkor talán vasárnap reggel kéne tesztet csinálnom, ha nem jön addig meg. A hasam úgy nyomódik már több napja, mintha meg akarna jönni, de kicsit valahogy másképp. Kicsit mintha olyan lenne mint amikor terhes voltam, de aztán lehet, hogy csak bemagyarázom 😁
2018. ápr. 5. 16:38
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!!

Mi lett veled akkor? Már 1hónapja irtad ki ezt a kérdést. Végül sikerült? Vagy megjött?

2018. máj. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm az érdeklődésedet és elnézést hogy nem jelentkeztem, pedig megígértem... Végül megjött, valószínűleg a ciklus eleji mega- influenzám úgy bekavart a rendszerbe, hogy egyáltalán nem is volt ovulációm. Egy elég komolynak tűnő alkalmazás (vagy 4-5-öt kipróbáltam most) még utólag sem húzott be ovut. A mostani ciklusban szépen megvolt a 20.napon, mostmár nagyon figyelek, hogy mindig ugyanakkor mérjek, ha nem kell felkelnem, akkor is csörög 5:20-kor az óra :)
2018. máj. 12. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!