Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom gumi nélkül hatolt...

A barátom gumi nélkül hatolt belém, de nem sokáig, csak nagyjából fél percre. Azt mondta, h nem volt felizgulva és nem is érzett semmit, h vmi lett volna. Mégis félek, h mi van ha véletlenül mégis történt valami? Ez a havim után 3 nappal történt.

Figyelt kérdés
Lehetek ennyitől terhes v megnyugodhatok?
2008. máj. 3. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy aggódnod kellene.

Ha mondjuk 24-26 napos a ciklusod, akkor a teherbeesés valószínűsége nagyobb mintha hosszabb lenne. De még akkor is ha mensi után 3 nappal szeretkezel, nem annyira veszélyes. Persze minden megeshet.

Viszont ahogy írod nem volt ejakuláció, csak fél perces aktus, nem hiszem hogy aggódnod kellene.

Én nem bánnám ha ennyitől is teherbe esnék :D

2008. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A ciklusom 28 napos. De most megnyugodtam. Köszi.

Ha szeretnél babát, akkor sok sikert hozzá! =)

2008. máj. 3. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj nem vagy terhes!
2008. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia. szerintem se vagy terhes.Bár én igy lettem az. nem védekeztünk,de ki vette időben, el se ment bennem. de az előváladék viszont belém jött. most meg itt vagyok 2 hónaposan:) szóval szerintem megnyugodhatsz.És vigyázatok máskor ha még nem akartok babát. egy 18éves kismama:)
2008. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha nem volt felizgulva, akkor csak nem jöhetett semmi. Nem szoktam ilyet csinálni és többet nem is fogok. Én is 18 vagyok és még jó pár évig nem szeretnék babát.

És gratula a babádhoz!

2008. máj. 4. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Látom, már elég régi a kérdés, de nem bírom ki...

Hogy ne lett volna felizgulva????? Csak felizgulva tudja "bedugni" puha pöccsel nem megy...

2009. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

18éves kismama vok,az utolsó előtti válaszadó

igaz az,hogy ha ninvs felizgula,kizárt hogy beléd dugja,mert akkor nem áll fel.elég régi a kérdés,tényleg.valószinű azóta már megoldódott:)

2009. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!