Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hirtelen erős szèdülès, ami...

Eszti28 kérdése:

Hirtelen erős szèdülès, ami majdhogynem ájulásba torkollik lehet terhessèg jele?

Figyelt kérdés
Ma olyan hirtelen megszèdültem ma, ha nem ülő helyzetben lettem volna, nem kizárt, hogy elvágódtam volna. Az ilyen erős, hirtelen jövő szèdülès lehet terhessèg jele?

2018. ápr. 6. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1000 oka lehet a szédülésnek.

Én szeles időben a múltkor ugyanígy megszédültem,pedig nem vagyok terhes.

Ha kétségeid vannak,akkor tesztelni kell egyet.

2018. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bármi lehet tünet, sőt az is tünet lehet ha nincsen:)) de ugyanúgy lehet valami más oka is
2018. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Velem ez ma kétszer előfordult. Nem vagyok terhes, csak brutális front van.
2018. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is sokszor megesik de első trimeszterben még gyakoribb volt. Ma meg eszméletlen rosszul érzem magam, eleve úgy keltem mint aki másnapos, nem jók ezek a frontok. :/ Szóval a frontra is lazán rá lehet fogni..
2018. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na igen, csak hogy nekem mèg sosem volt ilyen, hogy ennyire hirtelen jöjjön a szèdülès ès ilyen erősen, azèrt is furcsa nekem.
2018. ápr. 6. 20:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Munkahelyen nekem is le kellett feküdnöm, mert majdnem elájultam. Ez az időjárás kedvezőtlen az ember szervezetének...
2018. ápr. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt azelőtt ilyen, talán kétszer életem során. Tavaszi energiakimerülés+brutál front. De ha ennyire terhesség miatt tippeled akkor csinálsz egy tesztet és slussz. Többet érnél mint olvasgatni hogy Julcsa és Klárika mitől szédül.
2018. ápr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Majd csinálok, de szerintem az mèg korai.
2018. ápr. 7. 08:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Ma reggel nekem még hányinger is volt a szédüléshez.

És nem, nem vagyok terhes. Védekezek, és most múlt el a menzeszem.

A front miatt van. Pedig nem vagyok frontérzékeny.


A szédülés nem terhességi tünet. A kimaradt menzesz annál inkább. Szóval tesztelj, ha elmarad.

2018. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok terhes, mégis az elmúlt időszakban elég sokat szédültem ahhoz képest, hogy nem szoktam.

Ez nem terhességi tünet. Akkor lesz terhességi tünet, ha terhes vagy és egyértelműen a terhesség okozza.

Viszont azt nem ártana tudnod, hogy ha van már terhességi tünet, akkor van pozitív teszt is. Ha szerinted korai még tesztelni, mert nem telt el a vélt aktus óta 2 hét legalább, akkor ha terhes is lennél, a mostani szédülést egész biztosan nem a terhesség okozza.

2018. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!