Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy óvszerváltás...

Lehetséges, hogy óvszerváltás miatt teherbe estem, amikor ugyanúgy történt minden mint eddig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy másfél éves kislányom, és szülés óta óvszerrel védekezünk a párommal. Eddig piros durexet használtunk, semmi probléma nem volt. Ebben a ciklusomban 13 napja, és 7 napja voltunk csak együtt, és akkor viszont lifestiles-t használtunk. Mindig leellenőrizzük az aktus végén az óvszert, most is így tettünk. Minden benne maradt, nem szakadt el, nem lyukadt ki, nem csúszott le. Én is száraz voltam belül. Most mégis késik a menzeszem. Pedig ebben a másfél évben percre pontosan 23 napra jött meg, és már 3. napja késik. Tegnap olyan érzésem volt, hogy mindjárt megjon, de el is múlt. Lehet hogy mégis az óvszerrel volt valami? Járt már valaki így? Holnap csinálom az első tesztet...

2018. ápr. 15. 01:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szia! Megjött már?
2018. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen az érdeklődésed, igen, bár 6 napot késett :/
2018. máj. 11. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!