Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy óvszerváltás...

Lehetséges, hogy óvszerváltás miatt teherbe estem, amikor ugyanúgy történt minden mint eddig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy másfél éves kislányom, és szülés óta óvszerrel védekezünk a párommal. Eddig piros durexet használtunk, semmi probléma nem volt. Ebben a ciklusomban 13 napja, és 7 napja voltunk csak együtt, és akkor viszont lifestiles-t használtunk. Mindig leellenőrizzük az aktus végén az óvszert, most is így tettünk. Minden benne maradt, nem szakadt el, nem lyukadt ki, nem csúszott le. Én is száraz voltam belül. Most mégis késik a menzeszem. Pedig ebben a másfél évben percre pontosan 23 napra jött meg, és már 3. napja késik. Tegnap olyan érzésem volt, hogy mindjárt megjon, de el is múlt. Lehet hogy mégis az óvszerrel volt valami? Járt már valaki így? Holnap csinálom az első tesztet...

2018. ápr. 15. 01:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, tudtad-e anyaként, hogy nem a végétől számoljuk a ciklust? Ha megjön, tart 5 napig, és utána mikor vége, rá 23 napra jön meg, az 28 nap már eleve. Ha 7 napig tart a menszi, akkor 30 nap és így tovább.
2018. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Van mâr gyereked, de a ciklusod hosszát a mensid végétől számolod????

Azèrt a ciklus hosszát kb.tinikorban megtanulja az ember lánya számolgatni. Minden egyes nőgyógyàsznàl tett látogatásnàl megkérdezik mikor volt meg utoljára és mennyi az átlag hossza...

2018. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy milyen óvszert használsz. Ha az aktus legelejétől használod és nem szakad ki, nem kerül beléd sperma, akkor nem vagy terhes.

A ciklusodat pedig onnantól kell számolni, amikor megjön. Az az első nap. Nekem valóban 23-24 napos ciklusaim vannak, de nekem a vérzés első napjától számolva. Hosszú évek óta menstruálok (konkrétan 20 éve, van már gyerekem), és bizony előfordul, hogy késik pár napot. Több gyereket nem tervezünk, védekezünk, tehát soha nem jut eszembe, hogy terhes vagyok, és mindig meg is jön, ritkán, de van, hogy éppen 27 napra a megszokott 23-24 nap helyett. Több, mint valószínű, hogy nem vagy terhes, csak valami miatt máshogy alakult a ciklusod.

2018. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Minden képpen ki akarjátok forgatni a szavaimat????? Senki nem mondta, hogy 23 napos a ciklusom... Szimplán annyit mondtam, hogy miután elmúlt a menstruációm, utána 23 napra szokott megjonni...
2018. ápr. 15. 11:28
 15/22 anonim ***** válasza:

Igen,ezt értjük,de az hogy lehet,hogy mindig pontosan ugyanannyi napig tart?

Azt tartjuk furcsának.

2018. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nemtudom. Általában 29 naposak a ciklusaim. 6napig megvan, aztán 23nap múlva megjon ismét. Ezért aggaszt most hogy 3 napja késik :/
2018. ápr. 15. 11:38
 17/22 anonim ***** válasza:
Bármitől késhet. Nem csak terhesség miatt. Miért, szerinted, aki nem él nemi életet egyáltalán és késik neki napokat, akkor az terhes? Nyilván nem. Valószínűleg te sem vagy az. Nekem is késett már napokat, mégsem voltam terhes. Pedig éltem nemi életet. Viszont védekeztem, így tudtam, hogy nem is túl nagy a valószínűsége. Aztán pár nap késés után meg is jött a vérzésem. Pedig nem tinilány vagyok már.
2018. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos nem vagy terhes,a gumiból nem jön ki pláne mivel belül spermaölő szer van.Nézesd meg magad dokival.
2018. ápr. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
66 %, ezt honnan szeded? Egyetlen egy olyan óvszer van a piacon, ami spermicides.
2018. ápr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, még mindig nem jött meg... Viszont iszonyatos hüvelyszarazsaggal küszködök... Holnap csinálok reggel egy tesztet ismét, aztán csak jövő hét szerdán tud fogadni az orvos :/ Nemtudom mi lehet, de egyre jobban idegesít, hiszen egyszer sem szakadt ki az óvszer :(
2018. ápr. 16. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!