Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiatalon szülő anyukák mesélné...

Fiatalon szülő anyukák mesélnétek arról, hogy hogyan tudtátok megteremteni a körülményeket a babának? Gondolok itt pénzre, házra, iskolára (aki még esetleg nem fejezte be).

Figyelt kérdés
2018. ápr. 16. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít fiatalnak?
2018. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
22 éves korig.
2018. ápr. 16. 14:08
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Itt a gyakorin a fiatal anyukák 80%-a már tudja hova (saját lakásba), jó fizetésbe vállalni a babát, sőt 14 éves koruk óta együtt vannak és erről álmodtak. Szóval ez egy gazdag ország.


De visszatérve a való világba, vagy vidéken Pusztaszörcsög külsőn lakik, ahol 2 milla egy kertesház és hát a család összedobta neki, vagy örökölt, vagy anyukáéktól leválasztva és kialakítva egy szoba-konyhába szülik.

Nagyon kevés olyan van, amelyik ténylegesen olyan gazdag családba születik, akik szülei tapsolnak ahhoz, hogy kicsi lányuk 20 évesen babázik és ezt egy lakással jutalmazzák neki. Az, hogy a srác mit visz bele a már meglévő anyagi helyzetbe, az csak egy grátisz.

2018. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
19 évesen lettem terhes tervezetten. Párom (mostmár a férjem) teremtett meg mindent. Saját ház, kocsi, megfelelő színvonalú lét, plusz a sulimat is ő fizette. (Igen kaptam már itt a Gyiken hideget meleget, h milyen haszontalan kis kur.. vagyok..) de nekünk akkor így volt jó. Most 27 vagyok hasznos tagja a társadalomnak, dolgozunk, és nevelünk 2 szép gyereket. Fiatal anyaként van már egy 7 és egy 5 évesem. Nem csinálnám másképp ma sem.
2018. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Elso valaszolo gyonyoru hosszu sorokat irt. Miert kell azzal foglalkozni,hogy ki hova szul es milyen anyagi korulmenyek koze? Komolyan a soraidbol az utalatot vettem ki es talan egy kis feltekenyseget. Mindenkinek sajat dolga es sajat felelossege,hogy mikor vallal gyereket.
2018. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok.Elso valaszolo alatt a harmadikat ertettem.
2018. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
22 vagyok .. 2 hete szültem .. anyu apu segitsége nélkül ... de nem is Magyarországon tettem ezt meg ..
2018. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

En 17 evesen estem teherbe...egy honappal a 18.szulinapom elott szultem.

A masodikat alig 20 evesen.

Erettsegit es szakmat csinaltam a gyerek/gyerekek,majd plusz munka mellett.paromnak volt mar szakmaja akkor,de o is nekiallt az erettseginek estin,majd technikumnak utana.kozben dolgozott es a szakmaiban maszekolt.

Egy fillert nem kaptunk szuloktol,az idejukkel tudtak segiteni.vigyaztak a gyerekekre ha kellett.

A nagy par honapos volt mikor alberletbe koltoztunk.

Kemeny volt,de megerte.sikerult sajat lakasra osszegyujteni a penzt alberlet mellett.mindenunk megvan.kellett ugyan 9 ev hozza,es sok sok aldozat.de itt van,sajat lakas,auto hitel nelkul.

A kicsi 2 eves,es semmivel nem kap tobbet mint a nagyok.semmivel nem jobb neki,mint a nagyoknak volt.

2018. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

20 évesen szültem tervezettem 3 éves kapcsolatba. Párom akkor már dolgozott, én tanultam és a családi vállalkozásba is be voltam jelentve, is kaptam gyed-et. A szüleimmel élünk együtt, de nemsokára költözünk. Örököltünk egy lakást. Suli mellett én is dolgoztam de nem sokat, csak egy nyáron át, az elég is volt arra, hogy megvegyünk mindent a babának (300 ezerből megvettünk mindent).

22N

2018. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9es vagyok, azt kihagytam hogy most pl szakmát tanulok, és 2 nyelvvizsgát is letettem gimi óta. Szóval haladok én is, és jövőre dolgozni is visszamegyek, és egy 2. szakmába kezdek.
2018. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!