Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most terhesség jele vagy...

Ez most terhesség jele vagy megcsemereltem? (23N)

Figyelt kérdés
Mult hétvégén elvoltunk egy partyra ahol 5 fele husbol lehetett valogatni,en termeszetesen belaktam mindenbol plusz torta es babgulyas is volt-utanna 2-3 napra kezdtem el erezni az allanod hanyingert ami mar egy hete tart,es megpuffadva erzem magam,meg a mehem korul nyomasra erzekeny,rengeteget pisilek es tegnap valami miatt nagyon ideges voltam mar sirtam is,viszont a havim kesik 5 napja,csinaltam tesztet de negativ lett-lehetnek ilyen jelei a megcsemerlésnek?én reagalom tul?
2018. ápr. 25. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Megcsemerlés??

Az mit jelent?Gyomorrontás?

Ha arra gondoltál az már másnap jelentkezett volna.

Vagy késik a menses.Vagy ha van rá okod terhességre gondolni 3 nap múlva tesztelj ujat.

Sok sikert.

2018. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Szia.Nekem akkor voltak ilyen tüneteim mikor cisztàm volt.De okozhatja gyulladàs is.Én is azt hittem,h tethes vagyok.
2018. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem akkor voltak ilyen tüneteim mikor cisztàm volt.De okozhatja gyulladàs is.Én is azt hittem,h terhes vagyok.
2018. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl.Egyrészt van akinek nem mutatja a tesz.Ha voltatok úgy együtt a pároddal akár terhes is lehetsz.

Nem hiszem 2-3 nappal később jött volna ki rajtad a ,,túllakottság" már akkor éjjel hánytál volna vagy valami ilyesmi.

Menj el nőgyógyászhoz mindenképp.

2018. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!