Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik ugy estek teherbe hogy...

Akik ugy estek teherbe hogy kimaradt egy szem gyógyszer!?

Figyelt kérdés
Előtte vagy utànna voltàl együtt pàroddal? Tünetek voltak utànna? A kimaradt szem gyógyszert pótoltad vagy nem? 12 órànàl több maradt ki? Mindenre kívàncsi vagyok 😊😊
2018. máj. 10. 13:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

1 szem kimaradt gyógyszernél nem volt sohasem gond.


Akkor estem teherbe, amikor több maradt ki (amit beszedtem, azt is elég összevissza).

Akkor a megvonásos maradt ki, akkor teszteltem, és az pozitív lett. Más tünet nem volt.

2018. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mar irtam ki ide kerdest ezzel kapcsolatban. Nalam az van pont 7 nap szunet utan maradt ki a legelso szem. 24 ora mulva potoltam a kovi szemmel. (A tajekoztato igy irta) Azota nem tudom a gyogyszer miatt e egy nap volt pici barnazasom, felvagyok puffadva es picikeket faj a hasam alja. 1-2 even belul szeretnenk babat, de most belul valamiert megis annyira remenykedem hatha baba lenne. Hiaba szedem a gyogyszert, megis annyira orulnek ha megjelenne a masodik csik majd teszteleskor 😍😍
2018. máj. 10. 14:38
 3/19 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam hogy azelott (a gyogsszer kimaradasa elott) az egy hetben ketszer is voltunk egyutt. Tudjuk vefekezni kellene egy hetig de tegnap elott is vedekezes nelkul voltunk egyutt. Ez a fura hogy legbelul mind ketten orulnenk ha igy gyogyszer mellett osszejonne 😅😅 tudom ez furan hangzik
2018. máj. 10. 14:40
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha gyógyszert szedsz, nem kell más védekezés az egész ciklus alatt.


Ha szeretnétek gyereket mindketten, tegyétek le a gyógyszert.

Jobb, ha nem gyógyszer mellett fogan meg.

2018. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg kell beszelni hogy johet most a gyerek es abba kell hagyni a gyogyszert.
2018. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kell vedekezes nem is vedekezunk massal. De mivel a level legelso szeme kimaradt ezert ajanlatos a vedekezes mert nem ved a gyogyszer. Mi elotte is egyutt voltunk es utanna is vedekezes nelkul.
2018. máj. 10. 15:02
 7/19 anonim ***** válasza:
Es kb akkor esedekes volt a peteeres?
2018. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom akkor volt e. Befejezodott a het napos szunet de nem a hetedik napon kezdtem el a gyogyszert hanem a nyolcadikon. Azota szurkal kicsit a hasam es felvagyok puffadva. Egy napot picit barnaztam. Nem tudom ez a gyogyszer miatt van vagy esetleg baba van a dologban.
2018. máj. 10. 15:14
 9/19 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb esély van rá, hogy a gyógyszer miatt van.
2018. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Èrtem köszönöm! Legkozelebb 27.en kell megjonnie. Elotte tesztelhetek vagy csak akkor? :/
2018. máj. 10. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!