Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik ugy estek teherbe hogy...

Akik ugy estek teherbe hogy kimaradt egy szem gyógyszer!?

Figyelt kérdés
Előtte vagy utànna voltàl együtt pàroddal? Tünetek voltak utànna? A kimaradt szem gyógyszert pótoltad vagy nem? 12 órànàl több maradt ki? Mindenre kívàncsi vagyok 😊😊
2018. máj. 10. 13:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már, hogy kimaradt pár szem, de nem lett baba. Én is ugyan így éreztem, mint te. De végül arra jöttem rá, hogy még korai lenne. Te mennyi idős vagy? Ha nem korai és babát szeretnél inkább hagyd abba.
2018. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nincs peteérés fogamzásgátló tabletta szedése alatt,ez egyértelmű.

Ha kimarad 1 szem,az egyáltalán nem azt jelenti,hogy azonnal beindul a peteérés.Persze,előfordulhat,de nagyon kevés esély van rá.


Egy felelősségteljes ember arra törekszik,hogy semmiképpen se essen teherbe hormonális f.gátló alatt,még akkor sem,ha csekély esély van rá,hogy hatással legyen a terhesség kimenetelére vagy a baba egészségi állapotára.

Ha babát terveztek,akkor hagyd abba a gyógyszert,várd meg,hogy megjöjjön a természetes menstruációd és utána kezdjetek el "próbálkozni".

Én,legalábbis így tennék.

2018. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nekem van peteèrès a gyógyszer melett mivel szilveszterkor begorcsoltem kórhàz lett a vège vizsgàlatok, uh minden es az uh-n làszott az egyik petefèszkemben, aztàn pàr nap múlva vissza kellett mennem aztàn a màsikba làtszott ès azt mondta a doki hol az egyikben van perpill peteèrèsem hol a màsikban
2018. máj. 11. 06:21
 14/19 anonim ***** válasza:

Akkor nem a megfelelő gyógyszert szeded fogamzásgátlásra!!

Így teljesen felesleges.

Peteérése azoknak van,akiknek van normális menstruációjuk,a tablettának pont az lenne a lényege,hogy ezt megakadályozza,különben nem kerülöd el a nem kívánt terhességet.

2018. máj. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
2 ève szedem ès eddig semmi problèma (nem kívànt terhessèg) nem volt
2018. máj. 11. 09:25
 16/19 anonim ***** válasza:

Akkor szerencsés vagy.

Melyik ez a gyógyszer?

2018. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Jangee.
2018. máj. 11. 11:54
 18/19 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem,pedig ez a tabletta is "kombinált".

Az a lényege,hogy többek között megakadályozza a peteérést.

Az egy dolog,hogy ezek szerint a tüszőrepedést megakadályozza,de én biztos,hogy nem lennék nyugodt,ha lenne ovulációm gyógyszer mellett.

2018. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt a gyógyszert szedem, és nekem is peteérésem volt mellette. Rendesen szedem, a doki pedig nem mondott rá semmit.18/ l
2018. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!