Kell még aggódnom?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete voltunk együtt barátommal a ciklusom 5. napján amikor lejött róla a gumi ( de szerintünk abba élvezett bele) rá 18 órára bevettem egy Ellaonet amire rá egy napra kicsit rosszul is lettem. Azóta nem történt semmi vérzés, se mellékhatás, néha szurkál a hasam de más nincs ( terhességre se utal semmi szerintem) . A menzeszemet 18.-ára várom. Kéne aggódnom a terhesség miatt még?

2018. máj. 14. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Terhességi tesztet kell csinálni,aztán megnyugodhatsz.

Ez vajon miért nem jutott még eszedbe..?

Egyébként gyakorlatilag nulla esély van a terhességre,de a esemény utáni nagyon összezavarhatja a ciklusodat,szóval egyáltalán nem biztos,hogy napra pontosan megjön 18-án.

2018. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Februárba voltam a barátommal természetesen gumival, de marciusva teszt nega és meg is jött, áprilisba, nm volt menszi, most márciusba már 5napja barna folyás van de ebből a 4-5 nap vérzésel van lehet menszesz?
2018. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!