Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után volt tünete a...

Mennyi idő után volt tünete a terhességeteknek, és mi volt az?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem csak a kimaradt menzesz volt a tünet, semmi más. Később sem volt semmi.
2018. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
A valódi terhestünet a 7-8. héttől hányinger és hányás. Addig csak premens tüneteim voltak, mint a nők 99%-ának. (szurka, éhség, hangulatingadozás, stb. stb.)
2018. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
5 hetesen. Nem jött meg és össze vissza ettem.
2018. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Szintén ahogyan #1-es válaszolónak
2018. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
4 terhessèg, az elsőt túl is hordtam. Semmi tünetem nem volt. 😊
2018. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz előtt 5-6 nappal, nagyon puffadtam indokolatlanul. De nem esett le, hogy ezért, csak mikor pozitív lett a teszt (lányomnál is anno az első tünetek egyike volt).
2018. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Igazából nem azért kérdeztem mert gyereket szeretnék ( vagyis egy pár évig még nincs tervben nálam mert megszeretném teremteni neki a kellő egzisztenciát) hanem mert történt egy baleset amiután eseményutánit kellett bevennem, és elvileg holnap kéne megjönnie. A helyzet, hogy picikét ráparáztam a dolgokra, tesztelni meg nagyon félek... es nem maradt más mint a kicsi változások keresése a testemen....
2018. máj. 17. 19:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig tesztelj,mert így addig fogsz idegeskedni,amíg meg nem jön,ráadásul egyáltalán nem biztos,hogy naptár szerint fog jelentkezni a vérzésed a gyógyszer után.

Egybként borzasztóan kevés esély van a terhességre a te esetedben.

2018. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eleve nem volt sok esély mert a ciklusom 5 napján tortent es nem ment el bennem de akkor holnap összeszedem magam, elmegyek és veszek egy tesztet
2018. máj. 17. 19:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Már a nem várt előtti napokban voltak tünetek. Bár bennem fel sem merült, hogy terhességi tünetek.

Szuszogós lettem és fáradékony. Aztán már jóval a pozitív teszt után véletlenül beleszaladtam egy infoba miszerint, a szervezet gyakorlatilag azonnal elkezdhet vizet visszatartani, ami megduzzadt nyálkahártyákat okozhat, ami kicsit nehezítheti a légzést.

Na és akkor utólag fejben ezt helyre raktam, hogy ezért voltam én azon a héten szuszogós. Ami feltűnt már akkor is, de azt hittem bujkál bennem valami. De nem valami, hanem valaki... :D


Aztán a nem várt napján volt egy pozitív teszt a kezemben, és kb 48 órával utána elemi erővel csapott le rám az első tünet. Elképesztő erős szédülés formájában. Faltól falig közlekedtem a munkahelyemen, szóval pont eddig volt titok az állapotom.. :D

Az első egy két hétben erős szédüléseim voltak, de semmi más. Néha émelygés is volt, de semmi komoly.


Még csak 8 hetes vagyok, de mostanra a szédelgés is ritka. Bízom benne hogy ennyivel megúsztam az elejét. De ki tudja?! Lehet, hogy két nap múlva már úgy fogok hányni, mint a lakodalmaskutya

2018. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!