Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz-e az, hogyha valakinek...

Igaz-e az, hogyha valakinek spontán vetélése volt akkor a következő hónapban könnyebb a teherbeesés (a méh "változásai" miatt)?

Figyelt kérdés
2007. nov. 29. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem hallottam még erről, de elképzelhetőnek tartom. Viszont csak óvatosan, nem hiszem, hogy ajánlott lenne ilyan hamar ismét teherbe esni! 3-6 hónapot várni kell! (Olyan van, hogy ha a vetélés miatt gyógyszeres kezelésre van szükség, attól megnőhet a teherbeesés esélye.)
2007. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
logikusnak tűnik.szerintem lehetséges.meg általába mindig elmegy az első baba.lehet hogy pár naposan és nem veszik észre sokan,de ha elmegy szerintem is jobban megtapad.de szülés után félévet várni kell a köetkező babával,mert a méhnek felkell készlni.szeintem lehetséges amit kérdezel.
2007. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet, a másodikkal egyáltalán. Vetélésnek a terhesség 24. hete előtti megszakadását nevezzük, és akkor spontán, ha minden észlelhető külső behatás nélkül történik.A terhesség betöltött 16. hetéig a vetélés egyetlen szakaszban következik be, vagyis a magzat és mellékrészei (burkok, lepény) együtt távoznak, a 17. hét után meg már hasonlít a szüléshez.Mindkét esetben erős vérzéssel és alhasi fájdalommal jár!Ha ez a későbbi fázisban történik az orvosnak mindenképp van még dolga, így a következő hónapban semmilyen körülmnyek között nem lehet és nem is tudna teherbe esni, hiszen fizikailag és lelkileg is meg kell erősödnie az anyának.Attól függően, hogy volt-e valami komplikáció, hagyni kell a szervezetnek 3-6 hónap felkészülési időt, de minimum egy hónapot muszáj.
2007. nov. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A spontán vetélés után nem tudom, hogy ez van-e, de azt tudom, hogy az abortusz után (Legyen az egy sikertelen terhesség befejezése, vagy nem kívánt baba) így van. Főleg ha ez új vákumos módszer az. Valami speciális hatást fejt ki a nyálkahártyára amitől könnyen meg tapad a petesejt.
2007. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!