Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimazsoláznátok nekem a...

Kimazsoláznátok nekem a hőgörbém? Valami furcsa nekem benne. Hol tudnám megtanulni kielemzni a görbém?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 13:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
várjuk a görbét :)
2010. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓÓ 1000 bocsánat:) lemaradt:-) már küldöm is [link]
2010. jún. 15. 13:31
 3/21 anonim ***** válasza:
behúzta az ovuláció napját,de még nem volt. ez egy hosszú ciklus lesz valószínűleg. még most kell belehúznotok! :)
2010. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

most látom, hogy nagyon 37 körül mozog az alaphőd. húh. ezt nem tudom mit jelent, de kicsit magas (ovu után kéne ennyinek lennie)

neked is ez a furcsa benne?

2010. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
előző görbédet is belinkeled? hátha a kettőből többet tudok mondani
2010. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb volt az ovud, a 10. napon, ha rövidek a ciklusaid, mert utána magasan maradt a hőd.
2010. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Igen ez a furcsa nekem is, hogy magasan mozog.....és hogy oyan korán rakta be a pé-m....meg úgy az egész:-)

itt a múlt havi link. Várom válaszod. Köszönöm.

[link]

2010. jún. 15. 14:01
 8/21 anonim ***** válasza:

ez az az eset, amit nem szoktam mondani: de mi van ha terhes vagy? még az előző hónapból? a magas hő miatt gyanús + a gyenge menstruáció miatt + hogy most száraz vagy (előző havi nagyjából rendben van)

nem csináltál mostanában tesztet? talán kéne

2010. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
plusz még a méhnyak vizsgálat. eléggé egybevágnak a tünetek
2010. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem nem teszteltem, mert múlt hónapban reménykedtem, de pofára esés lett belőle...nega teszt volt mindig. Gondolod hogy kellene tesztelnem? Eszembe sem jutott. Arra gondoltam a magasabb hő miatt hogy nincs pé-m ebben a hónapban. Akkor holnap meg merészelek még egy tesztet. Vagy esetleg még korai???
2010. jún. 15. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!