Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez még lehet baba?! Bővebben lent

Ez még lehet baba?! Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok május 21-én kellett volna megjönni (aminek örülök hogy nem jötteg)

Az előtte lévő napokban éreztem pár napig enyhe görcsölést nagyon pici barnázást de csak 17.-én.

A nem várt után 5.napon csináltam egy tesztet ami egyértelműen negatív lett.Szeretnénk babát

Tüneteim nincsenek a mellem néha fáj de csak ha hozzá érek semmi jele annak hogy megjönne egyébként soha sem szokott késni.

Van egy hüvelyfali cisztám ami miatt félek hogy esetleg baj lehet.

Orvosom sajnos szabadságon van leghamarabb 11.én lesz itthon.

Valaki járt már igy esetleg?


2018. máj. 29. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha negatív akkor lehet nincs baba.

Én a helyedbe elmennék SZTK-ba.Tudom, milyen az már, de ha esetleg mégis terhes vagy és a cisztád gondot okozhat akkor megelőzöd.

Ha nem vagy terhes és esetleg a ciszta csinálja meg legalább nem reménykedsz tovább, mert minél tovább reménykedsz annál rosszabb ha nem sikerült mégse.

2018. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat ha 9 honap mulva valami ki akar maszni ott alul ne told vissza
2018. jún. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!