Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Te vállalnál úgy még egy...

Te vállalnál úgy még egy gyereket, hogy a férjed megcsalt de együtt maradtatok, és pánikbeteg is vagy, bár most minden rendben?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék még egy gyereket,de közben meg iszonyatosan félek,hogy visszajön a szorongásom,és akkor már nincsen visszaút.Most gyógyszerek nélkül is 95%-ban teljes életet élek.A férjemmel is jól vagyunk,de szerintem soha nem fogok benne teljesen megbízni,és attól is félek,hogy megint tönkremegy a házasságunk.
2018. jún. 4. 06:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, együtt sem mardtam volna vele!
2018. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha Megcsalt volna, eszembe nem jutott volna együtt maradni vele. Mondom ezt úgy hogy hat hónapos volt a babám amikor az exem " visszajárt " az előző nőjéhez, és nem, nem fogadtam vissza eszembe nem jutott volna.

Nem, hogy még szülni neki!. Nem egyszerű ám az egyedülálló anyaság, főleg nem kettő gyerekkel, ne csináld,

2018. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod a választ, csak nem mered bevallani magadnak.
2018. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez kérdés?

Egyértelmûen nem!

Mondjuk én már megcsalás után kivágnám, hiába van gyerek.

2018. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!