Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok is van úgy, hogy...

Nálatok is van úgy, hogy feladtátok, nem pakoltok a baba után és káosz van? Furdal a lelkiismeret.

Figyelt kérdés

egy szobában vagyunk a kicsivel. sokmindennek helye sincs.

a baba összedönti, leszedi a szárítót milliószor pakolom újra, kiszedi az eldugott hosszabbítót, milliószor teszem vissza, az iratokat(tb-nek leadandó,meg számlák,vények,stb stb) leveri, gyűri, legutóbb a dvd-t húzta ki a helyéről kábelestől fogva.


ezerszer átrendeztem már a lakást, semmi sehogy nm jó. nem egyszer elegem van és úgy is hagyok mindent. most is vezetékek tetejére minihangfal ráesve, azon a körmös szett, rokoni levelek, maci, textilpelenka és ül a baba a tetején és játszik.


ugye máshol is van ez így..?


2015. febr. 26. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Mindennek helye van, és van amit lepakolhat van amit nem, és van olyan szekrény amit bezárok.

Attól hogy gyerek, nem lehet mindent, pláne ha rá nézve is veszélyes.

2015. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Meg kell neki tanitani, hogy mit szabad es mit nem. Nyugodj meg, ha tanitod megerti mit akarsz, ha hagyod akkor azt hiszi jo jatek es folytatja. Aztan nagyobb koraban is ilyen rendetlen lesz.

Amugy mennyi idos?

2015. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ami veszélyes azt sosem lehetett bántani, az ilyeneket és amit nem akartunk, hogy elérjen, elraktuk gyerekbiztos helyre.
2015. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nálunk nincs így.Nincs nagy rend,de csak játékok vannak szét,max a levetett ruhák.De nem pakolhatja a ruhákat ki a szekrényből,nem játszhat kábellel,nem nyúlhat konnektorhoz.

A gyereket nevelni is kell,nem csak ráhagyni mindent.

Nem,egy családban,ahol nevelik a gyereket,ott nincs igy,legalábbis nem rendszeresen.Mert nyilván gyerek,csinál rosszat,de nagyon hamar meg lehet és meg is kell tanítani rá,mit szabad és mit nem.

A körmös szettem a szekrényben.Fontos iratok fenn a polcon.A szekrényt nem nyitogathatja,rá volt mindig szólva.

2015. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a játékait, plüsseit vagyok hajlandó tolerálni, hogy össze vissza vannak a nappaliban. Ezeket hurcolássza, aztán megunja felkap egy másikat, az előzőt leteszi. Más miatt szólok, hogy nem szabad, veszélyes, stb.
2015. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

10 hós

a legtöbb irat szekrényben azok vannak csak elöl, amik fontosak vagy határidősek

ahogy a körömszett is, szinte kétnapont alehet vágni a kömét és az asztalon van, csak akiságyból meg eléri, mert minden bótor egsymás hegyén hátán van

és még az, ott egy rahedli játék, de a vezeték érdekli, ja meg a porszívó..hál ég nemigen veszi szájába a csövet

2015. febr. 26. 13:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nalunk sem volt.Amikor a fiam pici volt gyerekzarat tettem azokra a szekrenyekre es fiokokra amiket nem akartam,hogy kinyisson.Disztargyakbol azokat hagytam csak az o szintjen amik nem torekenyek, a tobbit olyan helyre tettem ahol nem erte el.A vezetekekkel es elektronikai cikekkel pedig egyszeruen nem engedtem jatszani.Millioszor elmondtam,hogy nem szabad, nem engedtem a kozelebe, mig vegul mar nem is probalkozott ilyesmivel jatszani.
2015. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
ezt rossz volt még olvasni is.nem gondolhatod komolyan hogy ez normális....csupa veszélyes dologgal van körbe véve a gyereked. változtass ezen, mert azon kapod magad hogy a körömollót magába szúrja...vagy a kábeleket a nyakára tekeri, a dvd lejátszót a fejére húzza, a papírokat lenyeli...stb.
2015. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb annál nagyobb a rend, mert annál többmindent elpakolunk elérhetetlen helyre :-), egyre több a fiókzár, vannak nálunk is nagyon pakolós, nyűgös napok, ilyenkor káosz van, és csak este pakolok össze. A mai nap pont ilyen...
2015. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt lelkiismeretfurdalásom amiatt, hogy nem pakolgatok a gyerek után. Ha nagyon nagy volt a rendetlenség, akkor a nagyját elraktam alvásidőben, hogy legalább addig lépni lehessen a szobában, de úgyis tudtam, hogy amit felébred 10 percen belül újra minden szanaszét lesz. Este amíg az apjával fürödtek szépen összeraktam mindent, azt kész.
2015. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!