Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamaként pollenallergiásan?...

Kismamaként pollenallergiásan? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ez lesz a 3. próbálkozós hónapunk, de nagyon allergiás vagyok, tavasztól őszig folyamatosan szednem kell az allergia elleni gyógyszert, mert ha nem szedem brutálisa tüsszögök csorog az orrom és viszket a szemem. Viszont ezt a gyógyszert terhesek nem szedhetik. Ha összejön a baba de még nem tudom h terhes vagyok és szedem a gyógyszert lesz valami baja a babának? Milyen tanácsotok vagy tapasztalatotok van ezzek kapcsolatban?
2010. jún. 16. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járok. nekem még szerencsére idén nem jöttek ki a tünetek. de azt hiszem nem fogok szedni semmit. remélem kibírható lesz, de megpróbálok majd csak orrspray-t használni. hasonlókat tudok tanácsolni neked is. remélem beválik mindkettőnknek. vagy esetleg homeopátiás szereket meg lehet próbálni
2010. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a homeopátiás szereket. Egy ideig rosszabb, de azután tényleg jó!
2010. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

25 hetes kismama vagyok. allergiás és asztmás. amikor megtudtam hogy babát várok, bejelentkeztem az orvoshoz, mármint a tüdőgondozóba. ott asztmára írtak fel másik szert, mÍg allergiára azt írták hogy nem szedhető tiovább, csak avlami homeós bogyó. én a Pollens-et szedtem. féltem tőle, de be kell valalnom, szinte el is múlt az allergiám, pedig csak egy fiolával szedtem be. állítólag az azstma és allergia javul terhesség alatt.

egyébként meg itt olvastam olyanokat is akik szedhették továbbra is a gyógyszereiket!


nekem márciustól novemberig tartott az allergiám, az azstmám meg októbertől májusig. nyáron is be volt dugulva az orrom, közben mégis folyt, és tüsszögtem. a szemem könnyes volt állandóan és váladék folyt a torkomon. én nem hittem benne hogy javul a helyzet, de be kell látnom tényleg jobban lettem.


szóval ha más megoldás nincs akkor marad a homeó és a hit hogy neked is jobb lesz!


jaj én ezeket szedtem: Lertazin, leflokin, alvesco, opatanol,novorin, ventolin(ez hasznélható továbbra is)diffumax. persze ezekben benne van az asztmám is, hiszen asztma és asztma allergiám volt.


szia :-)

2010. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 17. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!