Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség. Mit gondoltok erről?

Terhesség. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Átlagosan 23-26 napos ciklusaim voltak. Januárban sürgősségi fogamzásgátló tablettát használtam. Az ezt követő menstruációm 22 napra jött meg. Majd egyre nagyobb lett a késés, a következő ciklusaim 29, 34, 37 naposak voltak. Az utolsó 3 menstruációm előtt és bő 1 héttel a menstruáció előtt rettenetesen fáj(t) és húzódott/húzódik a mellem, illetve most például már úgy a 15. naptól fennáll ez (most tartok a 28. napnál.)


Óvszerrel védekezünk, de nem érzem 100%-osnak, mivel az elején óvszer nélkül is kicsit szoktuk csinálni (a kicsi az tényleg kicsi, de nyilván akkor is van előváladék), illetve egyszer kiszakadt a gumi is, kb. 3 hete, de akkor sem volt még nagyon semmi).

a mostani ciklusom 22. napján nagyon kicsit barnáztam, majd a 23.-on is (nem folyamatosan) és a 23. napon egy picit görcsölt is a hasam és eközben pedig végig fáj és húzódik a mellem, de ez már a tabletta óta így van szerintem kisebb szünetekkel.

Szerintetek ez terhességre utal vagy valami gond van a szervezetemben?



2018. máj. 29. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha csinálnál egy terhességi tesztet,akkor kiderülne,hogy terhes vagy-e,bár én kizártnak tartom.

A tabletta összezavarta a hormonrendszeredet és ha továbbra is szórakoztok a "csak egy kicsit teszem be gumi nélkül"-lel,akkor garantáltan fél évente vehetsz egyet be belőle.

Te tipikusan az az üres fejű liba vagy,aki ahelyett,hogy tanulna a hibájából ,inkább továbbra is játszik a tűzzel,aztán idejön pár havonta ártatlan bociszemekkel picsogni..

2018. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem védekeztek mindig, ezért lehetséges terhesség, bár ennek elég kicsi a valószínűsége (de ez pont nem fogy vigasztalni gondolom, ha terhes vagy).


Csinálj egy tesztet, majd menj el dokihoz egy kivizsgálásra, az semmiképpen sem fog ártani.


(Komolyan érdekel, hogy mi a jó abban, ha berakja gumi nélkül pár lökésre, majd kiveszi? Megéri utána idegeskedni hetekig?)

2018. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!