Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azért nem akarok gyereket,...

Azért nem akarok gyereket, mert nagyon csúnya az arcom és nem akarom, hogyba rossz fogaimat örökölje vagy bármi rendellenességemet. Ti megértenétek?

Figyelt kérdés

Apám nagyon csúnya, elhízott és rossz, szabálytalan, fejlődési rendellenesséves a foga.

Csak anyámnak 45 éves szűzjént nem akadt más. Nem is ítélem el.

Viszont én egy az egyben megörököltem apám arcát, figait, tokám van 50 kilósan és egy csomó genetikai betegség.


Én nem akarom ezeket továbbadni bárkinek is.

Én utáltam mindig is tükörbenézni, mielőtt megműttettem magam.

Nem akarom egy gyerek életetét is megkeseríteni.


2018. jún. 12. 18:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%
Hát lutri. Nagyon csúnya embereknek is van gyönyörű gyerekük, csak emiatt nem mondanék le róla.
2018. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
82%
Én teljesen megértelek. Te átélted, és nem kívánod ezt a gyerekednek. Ugyanakkor közel sem biztos, hogy örökölné a gyerek, másrészt meg ha mégis, te már tudod, mire kell figyelni (fogmosás, fogszabályozó, ha szükséges orvosi kontrollok).
2018. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%
Két ronda embernek simán lehet szép gyereke. Nem egy példa van a környezetemben is.
2018. jún. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha a helyedben lennék, valószinűleg én sem akarnék gyereket. De ha így lenne, akkor én párkapcsolatba sem kezdenék, illetve ha mégis, akkor az elején tisztáznám, hogy ez a helyzet.
2018. jún. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Ja, persze. Anyámékat nem érdekelte a kinézet, meg a fogaim, vagy bármi. Egy szakadt melegítő, aztán mehetsz is.


Mi az, hogy ne kezdjek párkapcsolatba? Halljak meg vénlányként???


Amúgy meg ez genetika, ahogy a hatalmas tokám is 50 kilosan. Meg fogja örökölni ezeket.

Szerintem meg nemes döntés a részemről.

2018. jún. 13. 08:46
 16/28 anonim ***** válasza:
28%

"Mi az, hogy ne kezdjek párkapcsolatba? Halljak meg vénlányként???"


Ki mondta, hogy ne kezdjél? Én azt mondtam, én nem kezdenék. Te azt csinálsz, amit akarsz. Én introvertált vagyok, jobban ellennék egyedül. Mi a baj a vénlánysággal?

2018. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
10%

"Amúgy meg ez genetika, ahogy a hatalmas tokám is 50 kilosan. Meg fogja örökölni ezeket."


tudod mit? tényleg ne szüljél. ilyen ostobaságon tényleg ne legyél példa senki előtt


(amúgy genetika... az apjának tán nincs? onnan nem örökölhet??)

2018. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Mi ez a stílus?

Tényleg örökölhet az apjától is, de annak csak 50 % az esélye.

Nem akarok kib.szni vele, már bocsánat, hogy ilyen rossz genetikával legyen megáldva, a betegségekről nem is beszélve. Engem igenis érdekel, sok mást meg egyáltalán nem.

2018. jún. 13. 18:25
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, nem ítéllek el. Ha ilyen komoly a gond, hogy pl csontok hiányoznak, érdemes lenne beszélned egy genetikussal. A petesejt donáció szóba jöhet nálatok? Ez esetben egészséges női petesejtet termékenyítenek meg a férjed hímivarsajtjeivel. Ezt beültetik a méhedbe és te hordod ki a babát.
2018. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Nem néztem utána még ennek.

A férjem nem csúnya férfinek, viszont a genetikai betegségek nagyon aggasztanak, ami nemcsak esztétikai gond.


Jó ötlet a genetikus, de ahogyan én is megörökölte. ezeket, ő is nagy eséllyel meg fogja.

De ez tényleg jó ötlet.

2018. jún. 13. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!