Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azért nem akarok gyereket,...

Azért nem akarok gyereket, mert nagyon csúnya az arcom és nem akarom, hogyba rossz fogaimat örökölje vagy bármi rendellenességemet. Ti megértenétek?

Figyelt kérdés

Apám nagyon csúnya, elhízott és rossz, szabálytalan, fejlődési rendellenesséves a foga.

Csak anyámnak 45 éves szűzjént nem akadt más. Nem is ítélem el.

Viszont én egy az egyben megörököltem apám arcát, figait, tokám van 50 kilósan és egy csomó genetikai betegség.


Én nem akarom ezeket továbbadni bárkinek is.

Én utáltam mindig is tükörbenézni, mielőtt megműttettem magam.

Nem akarom egy gyerek életetét is megkeseríteni.


2018. jún. 12. 18:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
80%
De pont azért írtam, mert egy másik nő petesejtjét ültetnék a te méhedbe, így genetikailag nem lenne közöd hozzá, csúnya szóva inkubátorként működne a tested.
2018. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
18%
Hiaba irod neki a donaciot. Nem akar gyereket. Kifigasok vannak, de az otletre nem vevo. Veszett ugy
2018. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú a helyzeted, de teljesen felelősségteljes, józan, reális gondolataid vannak. A sok téged sértegető idióta inkább mélyen magába nézhetne, lehet, hogy pont azért ilyenek veled, mert ők nem voltak képesek arra, amire te.

A pároddal neked kell megállapodnod, hogy ő mit szeretne, egyikőtök sem kényszeríthet rá a másikra a saját vágyait. Ha ő mindenképpen sajátot akar,akkor külön úton mentek tovább.

A családod meg ne engedd, hogy beleszóljon, nekik semmi közük hozzá.

Kitartás!

2018. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
48%

1. Ha nem akarsz, ne szülj. Ez a magánügyed, és szükségtelen megindokolni a döntésedet.


2. Tartsd szem előtt, hogy attól még, hogy valaki csúnya, meg lehet értékes, boldog és sikeres ember, megbecsült tagja a társadalomnak.


3. Ha szerencséd van, az apjára üt. Egyébként a genetika játéka miatt előfordulhat, hogy egyik szülőjétől többet örököl, mint a másiktól. Lehet, hogy szerencsés lenne. Amennyiben nem, szem előtt kell tartani a 2. pontban leírtakat.

2018. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudom ezt érteni..Én 40 éves vagyok.Csinos,viszonylag szép is mások szerint,nagyon jó genetikát,és egészséget örököltem mindkét felmenőmtől..Hála égnek..

De!

Nem akartam soha gyereket szülni,mert én 21 évesen elhagytam két bőrönddel a szülői házat,onnantól leszartak,nem segítenek,segítettek soha semmiben..Mondanom se kell,hogy mennyit kell,és kellett világ életemben dolgoznom,hogy éljek,és az albérletről nem is beszélve,mert ugye old meg...Vagy markold meg...

Na,én meg ezt az életet nem akarom a gyerekemnek,hogy egy nagy kínlódás legyen az élet,mert nem tudok megadni neki semmit..

Nekem ez az érvem,neked meg az..A lényeg,hogy védeni próbáljuk a dolgot..

És persze szerintem a Te érveid az enyémnél komolyabbak,neked nehezebb...szóval én megértelek,és dönts a szíved szerint..

2018. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak ezért nem szeretnél gyereket vannak más utak is, petesejt beültetés, így egy másik nő genetikáát örökli, ehhez meg szokták válogatni a donorokat, vagy örökbefogadás szóval ettől még ne mondj le az anyaságról.

Amúgy meg tudom érteni, mondják hogy két ronda embernek születhet szép gyereke de, most tényleg bocsi, nem akarlak megsérteni de ennek az ellenpéldájára a leírásod alapján itt vagy te.

A párod amúgy tudja hogy milyen a genetikai háttered? Ha a csúnyaság miatt nem is, a fogak és csintok problémái miatt szerintem ő is megértené.

2018. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 borrro válasza:
89%
Én megértelek <3 Fogadjatok örökbe, csodálatos dolgot tesztek :) Szerintem nagyon szuper, ahogyan gondolkozol :)
2018. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
67%
vannak elhagyott babák is, ha szereted a gyerekeket egyébként, szerintem nézzetek utána a lehetőségnek. ne hagyd magad rábeszélni a szülésre, akik erőszakosan kényszerítik az embereket szaporodásra, na pont az ő hibájuk a súlyosan terhelt, genetikailag degradálódó népesség. Még 2 generációval ezelőtt sem volt egyszerű utazni.Így a túlszaporított lakosság zömmel helyben maradt, és egymás közt házasodtak. Sajnos egyre több ilyen lesz. Nem beszélve az atomkatasztrófák és egyéb szennyezések hatásairól, amelyek évszázadokig még éreztetni fogják a hatásukat.
2018. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!