Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen ötlettel rukkoltatok elő?

Milyen ötlettel rukkoltatok elő?

Figyelt kérdés
Amikor kiderült, hogy babát vártok, hogyan, milyen ötlettel (meglepivel) álltatok az apa elé?várom az ötleteiteket!
2018. jún. 15. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megöleltem őt, aztán a szemébe nézve kimondtam, hogy terhes vagyok. Ennél nagyobb meglepetés nem kellett. Régóta vártunk rá.
2018. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Semmilyennel. Nem én leptem meg egy gyerekkel őt, hanem együtt hoztuk létre a csodát.
2018. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Együtt voltunk amikor kiderült, mert együtt néztük neg a tesztet mindkét gyereknél.

Az elsőnél mikor gyanús lett a dolog (nem tervezett gyerek) mondtam, hogy valami nem jó, lehet kéne 1 teszt.. a második tervezett volt, vettünk tesztet hogy legyen, aztán az első nem védekezés után x nappal mondtam, hogy csináljuk meg.

Szerintem köcsög dolog a háta mögött tesztet csinálni, a párom is azt mondta, hogy rohadtul megharagudott volna ha nélküle tesztelek

2018. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk elég pörgős volt az élet akkoriban, a munkánkra koncentráltunk ezerrel, de úgy voltunk vele, hogy ha jön szeretettel várjuk.

Egyik délután, mikor elindultam haza beugrott, hogy már rég meg kellett volna jönnie. Hazafelé beszaladtam egy tesztért, este meg is csináltam. Jó erős 2 csíkos lett.

A párom még nem volt otthon. Felhívtam, hogy siessen haza, mert hírem van.

Erre ő: babánk lesz?

Na ezután okozz meglepetést. :)

Persze nagyon meglepődött, hogy jól bele kérdezett.

Én amúgy úgy terveztem, hogy kis babacipőbe rejtem majd a tesztet.

De talán majd legközelebb.

2018. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Egyszerűen csak oda adtam neki a Tesztet

De amúgy egy dísz dobozban volt

2018. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Reggel mindig én keltem... Megvárzam míg kevésbé kómás a feje.. Megöleltem, megcsókolt és mondtam neki, hogy úgy néz ki sikerült.. És megmutattam a pozi tesztet.


Fura lett volna a kiscipős vagy akármis megoldás... Már attól is rossz érzésem volt, hogy nem együtt néztük meg.. De én 1 órával korábban kelek, mint a férjem

2018. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Elkèrtem egyik ismerősömtől az okos órájának a dobozát. Párom ezt feleslegesnek tartotta amikor az ismerősünk megvette is. Hazajött a munkából, becsomagolva oda adtam benne a teszttel. Mondtam neki láttam rajta mennyire tetszett neki, ès hogy biztos örülne. Kibontotta meglátta a dobozt, próbálta eljátszani mennyire örül, de a fejère volt írva mi a francnak. Aztán kinyitotta a dobozt ès ott volt a pozitív teszt. Meg sem tudott szólalni :)
2018. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!