Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már akinek lelki probléma...

Volt már akinek lelki probléma miatt nem sikerült teherbeesni, aztán mikor megoldódott terhes lett?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim minden lehetséges vizsgálatot megcsinált, mégsem talált semmit sem nálam, sem a páromnál. 2 évig nem jött a baba. Ekkor ajánlotta Brandon Bays: Belső utazás c. könyvét! FANTASZTIKUS! Ezt elolvasva elmentem egy ilyen utazásra, ahol kiderült, hogy a szüleimmel és a nagyszüleimmel kapcsolatos régi lelki sebeim vannak. Mikor előjöttek ezek a dolgok, az utazás végén megkönnyebbültem, otthon megbeszéltem a dolgokat a szülőkkel és még abban a hónapban pozitívat teszteltem. A peteérésem az utazást követő napon volt. Sokan nem hisznek ebben, de én biztos vagyok benne, hogy ez segített!
2010. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen persze. De szerintem fontos, hogy meggyőződj először, hogy tényleg nincs szervi gond.
2010. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!