Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? Vagy csak...

Ez lehet baba? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Máj 31.-én volt meg utoljára. Az csak megvonásos vérzés volt, a gyogyszer után. 14.-én volt ovum, ennek jeleit éreztem is. Elötte 3 nappal voltunk együtt. A kalkulátor szerint tegnap elott, tegnap es ma van a beágyazódás napja.


Ma a szokottnál sokkal fáradtabb vagyok, fáj a derekam és a hasam görcsöl. Pontosabban nem is görcsöl, hanem szúr. Lehet csak a hideg miatt, de én bizom benne hogy baba. Csütörtökön kellene majd megjönnie


2018. jún. 23. 15:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

És még mindig neki áll feljebb... :D

A 4 gyerekedre meg büszke lehetsz, Doktor néni :D :D

2018. jún. 23. 16:04
 12/15 A kérdező kommentje:

"Kedves" Doktor néni...

Attol hogy orvos vagy, közöd nincs ezek szerint a női dolgokhoz... egy háziorvos is orvos, nem nőgyógyász...


Az alpári stílust meg ne firtassuk ki kezte. (Lásd 2. Komment)


Egy kis olvasni való, ha már ennyire művelt vagy, "csillagom"


[link]

2018. jún. 23. 17:32
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

Azt gondolom, hogy nem egy orvost kell az emberi testről és a fiziológiás folyamatokról kioktatnod.


Én nem orvos vagyok, de eü szakdolgozó és képzeld még én is épp úgy tanultam anatómiát, mint egy orvostanhallgató. Ezt csak így zárójelben...


Amúgy számomra sem világos mit szeretnél hallani. Aki figyelgeti magát az tuti, hogy ráhúzza valamire, hogy "beágyazódás". Aztán vagy bejön vagy nem, de valójában sosem fogja tudni, hogy valóban azt érezte-e.


Én a magam részéről nem éreztem. Utólag visszagondolva, volt egy este mikor furcsán éreztem magam. De se visszaszámolni nem tudom (nem is akarom), hogy időben stimmelne-e, és nem is fontos.


Amúgy én nem bíznék a babában így első hónapban gyógyszer után.

2018. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Milyen anyja lesz ennek a gyereknek... Tiszta gyerekes vagy, és erre még babát is akarsz?
2018. jún. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es.

Pont nem voltam kíváncsi az efféle véleményedre ;) :*

2018. jún. 24. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!