Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 26. napján reggel...

A ciklus 26. napján reggel teszteltem és nagyon nem volt időm sokáig nézegetni elsőre negatívnak tűnt, de délután véletlenül megláttam és most mintha látnék rajta egy második csíkot is. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 17:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ma reggel csináltam egy másikat, sajnos pont ugyanolyan tesztet nem kaptam, de ez is kb. 15 perc múlva lett ilyen, olyan mintha elfolyt volna a 2., a két szélén látszódik hogy mintha csík akarna lenni, na de ez is időn túl :(,de majd holnap kiderül...


[link]

2018. jún. 26. 06:52
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy sikerült a tesztet így eláztatnod,de ez a teszt negatív!
2018. jún. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Pontosan annyit cseppentettem amennyit írt

Sajna ilyen lett.

2018. jún. 26. 07:18
 14/16 Nórika 2000 ***** válasza:
Szerintem csinálj mégegyet biztos ami biztos én is legalább 10et csináltam az egyik fajtán halvány volt a másikon már erős utána én vettem clear blue digitális terhességi tesztet és pozitív lett elmentem nőgyógyászhoz és 6hetes vagyok szóval szurkolok 😊
2018. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát már erősödött volna az a csík, ha babás vagy. Ezt én is negatívnak látom. :(
2018. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Csinaltam másikat erősödött is, de sajnos megjött végül azért köszönöm mindenkinek a véleményét, majd talán legközelebb :)
2018. jún. 27. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!