Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2.-án kellene meg jönnie, de...

2.-án kellene meg jönnie, de semmi előjele! Hasszurka volt hányinger van! Mellem nem fáj, de az udvar megvan duzzadva! Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Mi lehet?
2008. nov. 1. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem kell egyből stresszelni. Lehetséges, hogy terhes vagy, mert az előjelek megvannak hozzá, de ezek a tünetek nem feltétlen terhességre utalnak. Várd ki, hogy megjön-e és a panaszok elmúlnak-e. Ha nem akkor vegyél egy tesztet és bizonyosodj meg róla, hogy terhes vagy-e.

üdv. Csilla

2008. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj az mindenre válasz ad!Nem kivánt babó?
2008. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon szeretném a babát!de bizni?Semmiben nem lehet!Tudod sokszor felteszem a kérdést miért mindig annak jön össze aki nem akarja,bezzeg aki nagyon szeretné!A családunkban 2 baba születik decemberben !Eltudod képzelni milyen érzés lehet ez nekem!
2008. nov. 1. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Jajjj!Annyira egyutt èrzek veled!:(Hasonlo cipoben jàrunk!Nekem kèt igen kozeli baràtnom fog szulni februàrban!:(

NAgyon,Nagyon Rosszzzzzzzzzzzz èèèèèèrzèèèèèèesssssssss:(

2008. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!!!2-dik válaszoló v.ok teszteltél???
2008. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma sem jött meg,de tesztet nem csináltam még várok!Nagyon félek hogy negatív!

2008. nov. 3. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd irj nekünk ha megtudsz valamit!Várjuk válaszod!Üdv.Szinti
2008. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!