Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha egy 19-24éves...

Szerintetek ha egy 19-24éves lány teherbeesik véletlenül, de még nem akar gyereket akkor mi a helyes út?

Figyelt kérdés

1. Abortusz

2. Megtartja és felneveli

3. Megszüli és örökbeadja


2018. júl. 4. 14:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%
2.
2018. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
Nincs helyes út, mert minden élethelyzet más! Lehet bárkit bármiért leszólni, de nem lehet tudni, hogy belül mit érez.
2018. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem akarok gyereket, akkor nem lesz, mindegy hogy 19 éves vagyok vagy 30. Ergo, abortusz
2018. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%

Véletlenűl nem lehet teherbeesni

Ha nem akar még gyereket akkor védekezzen normálisan

Én 22 évesen lettem terhes Tervezetten!!!!

1,5 éves a lányom

Ha mégsem lett volna tervezett

Akkor Nem lett volna szívem megölni

Másrészt nem tudtam volna élni tovább azzal a tudattal hogy kihordtam megszültem egy gyermeket akit eldobtam

Így maradt volna az hogy Megtartom és Felnevelem

Akár egyedűl anyagi segítség nélkűl is


24N

2018. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha csak magamból indulok ki, egyértelműen abortusz. Ha nem akarok gyereket és védekezes mellett teherbeesnek egy percig nem gondolkodnék, nem tartanám meg.

Amúgy ha egyszer valaki nem akar gyereket, miért kéne megtartania és felnevelnie...?? Ezt nem teljesen értem, miért kéne ráerőszakolni egy életre szóló terhet??

2018. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

1. Abortusz.

Nem gondolom azt, hogy bárkinek is tönkre kellene tennie a saját életét egy nemy kívánt terhesség miatt.

2020. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!