Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után mire figyeljek...

Missed ab után mire figyeljek hogy az uj terhességem sikerüljön? Lent a többi.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Missed ab-om volt június 8-án.

Most úgye július 11-e van még a menstruációm nem jelentkezett.

Ez ilyenkor nem probléma?


Es még az lenne a kérdésem,hogy 8 hetesen vesztettük el a ,,babánkat,, az orvos szerint az első menses után lehet újra probálkozni.

Mi a férjemmel ugy beszéltük hogy veszünk jövő hónapba babaváró/tervező vitamint amit 1-2 honapig még szedek.és utána majd.

A kérdésem az lenne:


-melyik vitamin lenne a legjobb?

(Van egy kis vashiányom,és bevallom nem táplálkozok mostanában kiegyensúlyozottan)


-mennyi idő lehet míg sikerülhet kb.ha három hónap múlva elkezdenénk?

Így a vetélès után 4 hónappal lennénk.



-előtte érdemes nőgyógyászhoz menni,hogy megvizsgáljon vagy nem szükséges?


-végül:Hallottam erről a progeszteron pótlásról.ezt kèrni kell,vagy az orvos ajánlja.vagy ha mégse ajánlja hogy kell úgymondd kérni?

Egyáltalán kérhetem?

Nem árt?



Előre is köszönöm ha válaszoltok.


2018. júl. 11. 09:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen elhiszem.Nekem is mondják h ne is gondoljak rá hogy baj történhet ha már áldott állapotban vagyok/leszek...de szerintem lehetetlen nem gondolni rá.

Sajnos.

2018. júl. 13. 09:42
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez így van.

De! Hinni kell, hogy sikerülhet Neked is, és sikerülni is FOG!

Én nagyon szurkolok Neked!!!

Mihamarabbi babázást kívànok (és magamnak is, mert kezdük a tesó “kèszítèst” :)))

2018. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen.kezdem én is úgy érezni hogy készen állok újra a kistesó projektre.

Még vannak kétségeim és még bevillannak emlékek amik nem túl vidámak...például mikor ultrahangon néztem és akkor mondták h nincs szívhang.és mikor műtét előtt is kellett újból egy ultrahang akkor is láttam...


De 5-6 hete volt.Gondolom könnyebb lesz.Hisz hihetetlen de még egy hét is sokat változtatott a gondolkodásomon és az érzéseimen....



Minden jót minden anyának és anyává vágyó nőnek.Mihamarabbi egészséges terhességet és babát kívánok:)

2018. júl. 16. 06:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!