Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abba hagytam a tablettat egy...

Abba hagytam a tablettat egy honapja lehetek terhes? Többi lent

Figyelt kérdés
Június 15-en hagytam abba a tablettat utana volt a het napos szunetem azota julius 12-en voltam együtt a parommal termeszetesen ovszerral vedekeztunk ami kiszakadt de nem ment el benne csak az elovaladek volt es julius 13-an gorcsoltem meg feher folyasom volt szerintem peteresem volt.A ciklusom szerint 14en kellett volna megjonni de nem jott szóval lehetek terhes?

2018. júl. 15. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz.Ha gumi kilyukadt, minegy, hogy nem ment el.
2018. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Miért hagytad abba?
2018. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

nagyon kicsi ra az esely. de elofordulhat. bar menszesz elott 1 2 nappal nem nagyon lehet. de minden elofordulhat. en nem paraznek rajta meg, par napos keses siman belefer foleg h a gyogyszer abbahagyasa utan nagyon osszezavafodik a ciklusod, lehet 2-3 honapig meg sem fog jonni.


2 het mulva tesztelhetsz is de en 90% ra mondanam hogy nincs baba..

2018. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy terhességi tesztet egy gyógyszertárban, 800 Ft-ért már lehet kapni:)
2018. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszer abbahagyása utáni megvonásos vérzés után rendesen nekem először 45 napra jött meg. Mi élesben próbálkoztunk, nem lettem terhes. Persze te attól még lehetsz, de nem túl valószínű
2018. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A ciklusod szerint??

Te nem menstruáltál a tabletta szedése alatt,hanem megvonásos vérzésed volt.Semmi köze a normális ciklusodhoz.Majd ha megjön a természetes mensid,akkor ahhoz már tudsz viszonyítani.

A 12-ei aktusból nagyon nem valószínű,hogy teherbe estél,de mivel nem írattál esemény utánit és már nem is tudsz bevenni,ezért teljesen felesleges megtippeltetni,hogy terhes vagy-e.2 hét múlva tesztelj egyet és kiderül.

2018. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivel este történt ma delutan meg bevehettem es be is vettem koszonom szepen a válaszokat.
2018. júl. 15. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!