Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? 2napja...

Mikor teszteljek? 2napja kellett volna megjonnie

Figyelt kérdés

2napja kesik

tuneteim:almossak,faradekony vagyok folyton aludnek,mehfeszules mellbimbo viszketese de egyaltalan nem faj a mellem,pedig mindig szokott.plusz kicsit az etvagyam megnovekedett,sokat iszom es folyamatosan csak vizet,pedig en inkabb iszom barmi mast mint vizet de most nagyon sokat iszom..Szabalyos 27napos ciklusaim vannak, (27.napon jon meg.) vagy hamarabb,kesni sosem szokott...annyit meg hogy nem akkor volt ovum mikorra irta a naptaram hanem elotte joval mert ereztem,meg a folyasom miatt is tudtam kovetni. jokor voltunk egyut bar nem sok eselyt latok ra mivel nemis ezzel foglalkoztam most,pont ma vettem eszre hogy 2napja kesik mar gyanus volt hogy semmi mellfeszulesem nincs.

Picit a hatam faj de nem lent a derekam.

Szerintetek mikor teszteljek?vagy ezek alapjan meg megjohet?


2018. júl. 18. 14:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
2 nap késéssel nyugodtan tesztelhetsz!
2018. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Tesztelj, terhesség tünet is lehet de akàr menszesz is lehet belőle. A teszt megmondja :)
2018. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
es ha varnek meg par napot hogy duplazodjon a hcg?(ha terhessegrol beszelunk) nagyon orulnenk neki mar :))
2018. júl. 18. 15:40
 4/22 anonim ***** válasza:
Tesztelj nyugodtan! Max halvány, aztán 2 nap múlva újra tesztelsz.
2018. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha a 27. napon jön meg, akkor 26 napos a ciklusod. Első vérzéses naptól a következő menstruációt megelőző napig tart a ciklus.


2 napnál már tesztelhetsz, max. ismétled ha negatív, de nem jön meg.

2018. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Igen,rosszul irtam 26 napos*

mindenkepp tesztelek,csak felek eddig 2x volt negativ tesztem par honapja akkor ugy bele eltem magam es semmi sem lett,azert szeretnek varni meg..ha holnap nem jon meg akkor holnap utan tesztelek,de lehet nek fogom kibirni,szolnom kell a paromnak csak nemtudom hogy mondjam el neki is,mert o mindig azt mondja hogy varjak 1hetet mensi kimaradasa utan hogy biztos legyen..

2018. júl. 18. 16:10
 7/22 anonim ***** válasza:
Már tesztelhető, hisz késik
2018. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
10essel kifogja mutatni?picit felek..epp megyek a gyogyszertarba
2018. júl. 18. 16:43
 9/22 A kérdező kommentje:
ez egy szaros negativ.annyira elegem va mar.miota varom hogy lehessen gyerekem erre semmi...folyon a negativ tesztek a keso mensi meg minek kesik jojjon meg akkor ha nem lehet gyerekem..egyre jobban azt hiszem hogy biztosan nem lehet gyerekem,valami bajom van
2018. júl. 18. 17:14
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg. Esetleg ha nem jön meg a napokban akkor csinálj egy újat, de ha megjönne akkor se ess kètsègbe, nem mindenkinek jön össze egyből mikor szeretnèk már, elhiszem hogy nehèz ès ilyenkor csalódott vagy, de új hónap új esèly. Nekünk 5honap utàn jött pont mikor nem izgultam egesz honapba azon hogy vajon sikerült e. Most 12hetes vagyok. ☺

Kitartás! :)

2018. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!