Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? 2napja...

Mikor teszteljek? 2napja kellett volna megjonnie

Figyelt kérdés

2napja kesik

tuneteim:almossak,faradekony vagyok folyton aludnek,mehfeszules mellbimbo viszketese de egyaltalan nem faj a mellem,pedig mindig szokott.plusz kicsit az etvagyam megnovekedett,sokat iszom es folyamatosan csak vizet,pedig en inkabb iszom barmi mast mint vizet de most nagyon sokat iszom..Szabalyos 27napos ciklusaim vannak, (27.napon jon meg.) vagy hamarabb,kesni sosem szokott...annyit meg hogy nem akkor volt ovum mikorra irta a naptaram hanem elotte joval mert ereztem,meg a folyasom miatt is tudtam kovetni. jokor voltunk egyut bar nem sok eselyt latok ra mivel nemis ezzel foglalkoztam most,pont ma vettem eszre hogy 2napja kesik mar gyanus volt hogy semmi mellfeszulesem nincs.

Picit a hatam faj de nem lent a derekam.

Szerintetek mikor teszteljek?vagy ezek alapjan meg megjohet?


2018. júl. 18. 14:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
de mi mar 1eve probalkozunk....vagyis fel eve de 1eve meg megsszakitasossal vedekeztunk hogy becsuszhat ha ugy van..elegem lett..fiatal vagyok.20eves.nem lehet gyermekem en ezt erzem :(
2018. júl. 18. 17:53
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás nem egyenlő a tudatos "babagyártással". Szóval azt az időszakot ne számold bele..
2018. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
akkor fel eve,de a lenyeg ugyan az...mai nap hogy 3.napja kesik holnap lesz a 4.nap mivel legkesobbre hetfore vartam...de inkabb hamarabb szokott megjonni mint kesobb..de miert keshet? egyaltalan nem voltam ragorcsolve,ma jottem ra hogy mar kesik..
2018. júl. 18. 18:38
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Erősen kétlem hogy nem vagy rágörcsölve...

Hiszen tüneteket produkálsz, és 20 évesen azon aggódsz, hogy nem lehet gyereked... valamint extra csalódott vagy a negatív teszt után

2018. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Sok más oka is lehet annak ha kèsik. Vàrj 1-2napot még ès csinàlj mèg egy tesztet, ha negatìv, menj el dokihoz ès akkor ő megmondja hogy mièrt kèsik.
2018. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Majd kesobb tesztelek,nem most majd hetfon esetleg.vagy inkabb doki ha addig se jon meg.

Nem nem vagyok ragorcsolve legalabb is ebben a honapban nem .csak visszamenoleg igy elgondolkoztam.legyen a faradtsag a munka miatt mivel 11orazom szoval mindegy..lehet kimerultseg miatt kesne?

2018. júl. 18. 23:34
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát vagy mert talán most sikerült. :)

Figyu, fél éve próbálkoztok.

Abból pár hónapot lehet, hogy nem is jókor. Legalábbis nálam ez volt legelőször.

Utólag jöttem rá, hogy nem mindig voltunk együtt jókor... az elején en is rágörcsöltem, pedig akkor 25 voltam.

2018. júl. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nemtudom lanyok...de ovum kesobb vilt erre emlekszem,meg mindig nem jott meg jelentem..igy immar 3napos keses plusz a mai nap.
2018. júl. 19. 05:48
 19/22 anonim ***** válasza:

Most később volt vagy előbb?

A kérdésben még azt írtad előbb volt ovud.


Nem mindegy!


Ugyanis ha előbb volt és késik, de a teszt negatív, akkor az negatív.

De ha később volt, akkor elképzelhető, hogy pár napon belül mégiscsak pozitív lesz.

2018. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Kesobb volt ovum* bocsi.csak naptaramba mindig beirom mikor erzem az ovum,es miutan kiirtam a kerdest utana neztem meg irtam is kommentbe.kb mikor irta a naptaram az ovum utana lehetett par nappal max 1 hettel.de ennyit csuszott azis aggasztott..
2018. júl. 19. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!