Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor mondtad el, hogy...

Kinek mikor mondtad el, hogy babát vársz?

Figyelt kérdés

Kis közvéleménykutatás. :) Főleg első baba esetében érdekelne.

Mikor mondtátok el:

- a szüleiteknek

- testvéreknek

- egyéb közeli rokonoknak

- jó barátoknak

- főnöködnek

- egyéb munkatársaknak

- haveroknak


Illetve közülük kinek éreztétek fontosnak személyesen bejelenteni, és kinek mondtátok meg telefonon/neten/egyéb úton?


:)


2018. júl. 19. 21:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

Két barátnőmnek a pozitív teszt után azonnal. Férjem a két jó barátjának a szülők után pár nappal.

Szülőknek, tesóknak, nagyszülőknek 11 hetesen mert pont akkor volt családi ünneplés.

Főnökömnek kb a 7. héten, mert vérzés miatt táppénzre vettek fel és 3 hétig nem dolgoztam. Kollégáknak amikor visszamentem akkor mondtam, jo csapat kérdezték miért nem voltam.

2018. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Édesanyámnak és a közeli 2 barátnőmnek amikor szívhangot találtak, a többiek (barátok, ismerősök, főnök) a 12 hetes mérések, szűrések után. A haverok onnan tudták meg, hogy többet nem ittam és nem cigiztem, helyette hánytam.

leendő tervező 38/N de már van egy 8 éves

2018. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!