Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Peteérés ilyen...

Mi lehet ez? Peteérés ilyen korán?

Figyelt kérdés
28-30 naposak a ciklusaim,a peteérésem a 14.-16. Ciklusnapon szokott lenni.ma vagyok a 8.ciklusnapon,és ma érzem az ovus fájdalmat.mindíg megérzem,évek óta.nem korai ez?8.napon?
2018. júl. 22. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
De
2018. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet spontán peteérésed. Nekem pl egyik gyerekem sem középidőben fogant.
2018. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Spontán peteérés nincs. Maga az érett pete meg tud repedni előbb, de olyan nincs hogy huppsz megerek már.. Nézzél utána kettes. Az egy dolog h nem kozepidoben fogant a gyermeked, nekem sem, de nem úgy van ez, hogy teljesen nulláról orgazmustol vagy más mesetol megerjen egy pete. Meg azt elhinnem, hogy egy domináns tuszo ami már ovulációra közel kész annál az bekovetkezzen.

Kicsit ennek azért bonyolultabb az ember endokrin működése. Nem lufi ez..

2018. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!