Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2018.07.06-án meg jött a menstruációm és 2018.07.10-én elmúlt, a párommal 2018.07.19-én volt aktusom ami során került belém nagyon kis mennyiségű spermium,megfoganhat így a baba?

A ciklusom egyébként rendszertelen de általában 28 napos vagy 35 napos.



2018. júl. 22. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hat mivel már az esemény utánirol lecsusztal így nincs mit tenni várni csak a mensit !


Mivel úgy fogalmaztal hogy “nagyon kis mennyisegu” spermium így azt gondolom nincs betervezve a baba , ha igy van akkor érdemes lenne erre jobban odafigyelni mert a kérdésedre válaszolva igen elegendő egy minimális mennyiség a teherbe eseshez !

2018. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1-es jól írja. Ráadásul eltelt annyi idő, hogy pont középidőben lehettél, főleg úgy, hogy nem rendszeres. A 28 és 35 nap között óriási a különbség. Ha nem akarjátok a gyereket, akkor imádkozz, hátha megúsztad. De 2 hét múlva mindenképp vegyél tesztet. Még jókor lesz dönteni. De nem értem, miért vagytok ilyen felelőtlenek.
2018. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont a legideálisabb időben került beléd sperma,simán teherbe eshettél.
2018. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!