Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek az ott egy nagyon...

Szerintetek az ott egy nagyon halvány pozitív?

Figyelt kérdés
[link]

2018. júl. 23. 23:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szerintem valami van ott az latszik de a helyedben tesztelnek meg egyet. Mas teszttel, reggeli pisibol.
2018. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ez a teszt sza.rrá ázott. Szerintem csinálj egy jobb minőségűt!
2018. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Újjabb tesztet akkor csinálok ha kimarad a mensim. 4 hónapja próbálkozunk és kicsit megörültem hogy vajon az a halvány valami az amire annyira várunk már! 🙂

Egyébként igen sok az 1 hét még a mensiig de tudomásom szerint egy váratlan peteérés is beeshet a ciklusban (orvos mondta) és akik babát szeretnének titokon reménykednek ebben is😉 de nektek is köszönöm!

2018. júl. 24. 10:48
 14/24 anonim ***** válasza:
36%
Márpedig pozitív, függetlenül attól, hogy korán csinálta.
2018. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem rozsaszinnek tunik nem szurkenek
2018. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én is rózsaszínnek látom a 2. csíkocskát. :)
2018. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Akik azt írják, hogy negatív, azok mit néznek?

Vagy néznek, csak nem látnak? :D

Full jól láthatóan pozitív és rózsaszín a csík!

2018. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ne biztassátok már! Nagyon korai még bármit is mondani, és nem igazán látni ott pozitív dolgot. A mellfeszülés, derékfájás amit a kérdező írt, hogy van, az a menstruáció előjele. Nekem is van. Ha a kérdező azt hitte, hogy ezek a terhesség tünetei, nos téved. pár hetes terhességnél sincsenek tünetek.

Kedves kérdező. Munkám során rengeteg olyan hölggyel találkozom akik évek óta várnak a babára. Van akinek sikerült, van akinek nem. De mondok valamit. Sokuknak akkor sikerült amikor már rég nem görcsöltek a babajövetelre. Volt olyan pár akik már elő voltak írva lombikprogramra, mivel 4 éve semmi. Már lemondtak arról, hogy lombik nélkül sikerüljön, így nem görcsöltek. Nem arról szólt az életük, hogy teherbe essen. De nem kezdték el a lombikprogramot, mert a vizsgálatnál kiderült terhes lett. Azóta csodás kisfiúk van. Sok hasonló történet van, hogy nagyon sokszor a napi görcsölés miatt sem megy. Tessék lazulni, nem ennyire görcsölni. A stressz is hátráltat keményen.

Ezért nem szabad senkit ennyire biztatni, mert ha nem lesz terhes csak jobban elkeseredik.

2018. júl. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Kedves ismeretlen! Nem gondolnám hogy rágörcsölünk a baba témára hiszen írtam csak négy hónapja próbálkozunk az sem baj hogyha egy vagy két év múlva leszek terhes. Tudom milyenek a terhesség tünetei van már egy kisfiam akkor is hasonlóak voltak mielőtt ki se derült hogy terhes vagyok. Igen minden mestruáció előtt ugyanezek a tünetek de ezt most valahogy érezem hogy kicsit más ezért is csináltam idő előtt teszt. Eddig az összes ismerősöm és barátomnak hasonló tünetei voltak a terhesség nagyon korai szakaszában de gondolom neked ezeket nem kell bemutatni mert a neten is ezer és egy oldal van ami az enyémhez hasonló tüneteket sorol fel. Picit úgy érzem az írásodon hogy azt gondolod tudatlan vagyok ezen a téren. Azt is tudom milyen egy lombik programban részt venni az előző párommal sajnos nem lehetett természetes úton gyerekünk csakis inszeminációval vagy lombikkal nem velem volt a baj én egészséges voltam párom volt az aki miatt sajnos nem sikerült összehozni a babát. Ne mondja nekem senki azt hogy egy ilyen helyzetben meg tud nyugodni az ember

és nem görcsöl rá. Igen akkor az életünk erről szólt. Nagyon sok idő energia stressz és anyagi nehézséggel járt de legfőképp lélekben viselt meg az egész. Nem hiszek ezekben a spirituális dolgokban hogy azért jött össze a baba mert akkor épp nem feszül rá az ember igen is akaratlanul is rágörcsölsz egy egy együttlét után hogy vajon most összejött e vagy sem Tudom milyen ez! A mostani kapcsolatomban egészségesek vagyunk mindketten és nem erről szól az életünk nap mint nap hogy vajon lesz a gyerekünk vagy sem nem bánom ha később azt se bánom ha most mivel úgy érzem az életem legkiegyensúlyozottabb szakaszahoz értem. Ha most mégsem vagyok babás akkor egyáltalán nem leszek csalódott azokkal szemben sem akik azt írták hogy pozitív a teszt. Valószínű akkor valami nem volt jó vele vagy nem tudom. Egyátalán nem bíztatásként vártam a válaszokat csak igazából én is értetlenkedve álltam a teszt felett hogy ez vajon mi lehet de természetesen nagyon örülnék ha mégis pozitív.🙂

Köszönöm!

2018. júl. 25. 13:44
 20/24 anonim ***** válasza:
Cáfolnám, hogy nemvárt előtt nincsenek tünetek. Aláirom, nem ez a tipikus, de előfordulhat.
2018. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!