Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori hogy elso...

Mennyire gyakori hogy elso probalkozasbol baba lesz?

Figyelt kérdés

#baba #siker #elsoprobalkozas #elsohonap
2018. júl. 28. 11:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem túl gyakori.

Nekünk a 7. hónapban jött össze. Nem ismerek a környezetemből olyat, akinek elsőre sikerült volna.

Akikkel így beszélgettem, róluk tudtam, hogy benne van a babatervezés az életükben, aztán egyszer valamikor kiderült, hogy össze is jött. Tehát megelőzte néhány hónap a sikert.

2018. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%

Egyetlen védekezés nélküli alkalom után terhes lettem.


12 hkm

2018. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Azt nem tudom, hogy melyikbol sikerült, de 1. probalkozos honapban összejött az első gyermekünk, kb. 4-5 osszebujason belul.

Nekunk mindenki azt mondta kezdjunk idoben (korban) próbálkozni, mert min. fel ev, akar több is, mire osszejon.

Ha ezt tudom meg vartunk volna 1-2 évet. :-)

2018. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%

Dettó ugyanez a szitu, minket is mindenii beijesztett,hogy álljunk neki, mert évek is lehetnek..

Erre meg elsőre összejött :)

Oke,így is nagy az öröm, csak inkább jobb lett volna várni egy évet, mert így rohamtempóban kell házat vennünk.


12-es vagyok :)

2018. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%

Na azzal hogy itt leirja valaki hogy ő mikor lett terhes, semmi hasznos infót nem ad.

Orvosilag 20%-ot mondanak, ez a statisztika.

2018. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Na és ki a sz.r pontozgatta le a válaszokat??????
2018. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok ismerősömnek sikerült az első egy-két hónapban, de a többségnek fél-egy év kellett. Akiknek egy éven belül nem jött össze, általában lombikkal sikerült, de eléggé elhúzódott.


Nekünk rögtön összejött, de sajnos méhen kívüli lett, egyik petevezetőmnek lőttek. Később újra próbálkoztunk, és ismét az első hónapban összejött, nagyon meglepődtem. Szerencsére jó helyen van, szépen fejlődik, 16 hetes vagyok jelenleg.

2018. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lombikkal lehetett volna csak gyerekem. Egyszer nem védekeztünk és lett egy 2 éves lányom. Mondanom se kell, nem mentünk vissza többet ahhoz a dokihoz. A második terhességem a héten derült ki, második hónapban jött össze.😊
2018. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Javítok lett egy lányom aki most 2 éves😁
2018. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen akinek egyből összejött az mindenki levan pontozva akinek nem az pedig fel. 😂😂😂 ilyenkor olyan kiváncsi lennék az illetőre. Ez a kategória sugárzik a roszindulattól.
2018. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!