Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan mellett vérzés?

Utrogestan mellett vérzés?

Figyelt kérdés

Hétfőn kellene tesztelnem, hogy sikerült-e a lombik.

De sajnos tegnap óta vérzek.

Telefonáltam még tegnap a dokinak és annyit mondtak, hogy szedjem szájon át és pihenjek.


Lehetséges, hogy utro mellett rendesen vérezzek? (Bár annyira nem intenzív, mint az átlag mensim.)


Nem is értem, hogy miért kell még szednem, hiszen szerintem ebből már nem lesz semmi. :(((


2010. jún. 19. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Az Ultrogestan elvileg akkor kell szedni ha kevesebb az kelleténél a sárgatest hormon. Ez a hormon tartja bent a babát addig, amíg nem alakul ki a méhlepény (14. hét). Én a terhességem 6. hetében kezdtem vérezni, akkor írt fel az orvos Ultrogestant. Utána még kb. 2 hétig vérezgettem. Aztán még a 12. hétig kellett szedni, aztán minden ment simán, a kisfiam már fél éves.


Remélem Nálad is csak erről a kis hormonhiányról van szó!

2010. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!