Lehetek terhes? 😩

Figyelt kérdés

Annyira félek hogy terhes vagyok

Lefekudtem a parommal védekezés nélkül, kivette időben meg nem is voltam termékeny időszakban, de mivel egy spermium 2-3 napig is életképes azzal nem számoltam hogy a 2 nap az együttlét után már termékeny időszakban leszek

Nincs egy hete, hogy ez meg történt, viszont utána kerestem a tüneteknek. Semmi olyat nem találtam ami rám is illene kivéve hogy két napja érzem hogy gyomorsavam van a számban is

Egy hete már fáj a torkom szoval ez lehet valami torok fertőzéstől is

Édesanyámnak nem merem el mondani mert meg azt se engedi hogy párom legyen :D

Ha meg megtudná tuti hogy kiverné belőlem a (reméljük) meg sem fogant magzatot :D

Tudom, hogy mások évekig is próbálkoztatnak babával és, hogy kevés az esélye hogy nekünk pont elsőre összejött de a félelem azért még mindig bennem van



2018. aug. 1. 12:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
* meg persze tudom, hogy az előváladékban is lehetnek spermiumok
2018. aug. 1. 12:01
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Tünet ilyen hamar nincs. A következő menstruáció várt első napján csinálj egy tesztet. A terhesség esélye kicsi, de nyilván nem nulla. Nem csoda, hogy anyukád a párkapcsolatot sem engedi, mikor védekezni se tudtok...
2018. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
87%
Igen, lehetsz terhes, a megszakításos szeretkezés nem védekezés.
2018. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Igen, lehetsz terhes.

Ha ,,annyira félsz hogy terhes vagy", akkor mi a lópikulának nem tudsz egy gumit húzni a pasid farkára?

2018. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mindig védekezünk. Csak elkapott a hév és egyikünknél se volt semmi

Es egy kis alkohol hatása alatt is voltunk.

Azert koszonom:)

2018. aug. 1. 12:06
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Nevezd mjd Jack nek a gyereked az alkohol után.
2018. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Ezek a mai 16 évesek... Isznak, b...nak össze-vissza, aztán meg majd jön a kérdés, hogy mondjam meg anyucinak, hogy nagymami lesz?!
2018. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tünet? Ilyenkor nincs semmi tünet. Teszteljél 14 nappal aktus után, aztán ha terhes vagy akkor mondjad el anyádnak.
2018. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk lehet anyuka hozzáállása is hibás abban, hogy a gyerek nem megfelelően védekezik. Elvárni egy gyerektől, hogy "legyen esze" úgy, hogy sosem beszélünk róla, hogy van szex és az jó az embernek, több, mint vicc.

Egyébként jó eséllyel nem vagy az, én legalábbis szurkolok, kis szerencsével ez a sztori életre szóló leckét adott, és legközelebb minden táskában lesz legalább egy gumi

2018. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Legközelebb (ami ugye nem lesz, reméljük) vegyél be esemény utánit. Nem valószínű, hogy terhes vagy, a gyomorsav nálam már csak utolsó hetekben jelentkezett, nem hallottam még olyanról, akinek az első tünetek között lett volna, főleg ennyire hamar. Védekezzetek rendesen ezután, mert előbb vagy utóbb be fog csúszni, és akkor leszel csak igazán kétségbe esve.
2018. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!