Lehetek terhes? 😩

Figyelt kérdés

Annyira félek hogy terhes vagyok

Lefekudtem a parommal védekezés nélkül, kivette időben meg nem is voltam termékeny időszakban, de mivel egy spermium 2-3 napig is életképes azzal nem számoltam hogy a 2 nap az együttlét után már termékeny időszakban leszek

Nincs egy hete, hogy ez meg történt, viszont utána kerestem a tüneteknek. Semmi olyat nem találtam ami rám is illene kivéve hogy két napja érzem hogy gyomorsavam van a számban is

Egy hete már fáj a torkom szoval ez lehet valami torok fertőzéstől is

Édesanyámnak nem merem el mondani mert meg azt se engedi hogy párom legyen :D

Ha meg megtudná tuti hogy kiverné belőlem a (reméljük) meg sem fogant magzatot :D

Tudom, hogy mások évekig is próbálkoztatnak babával és, hogy kevés az esélye hogy nekünk pont elsőre összejött de a félelem azért még mindig bennem van



2018. aug. 1. 12:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat ment a pacsi:)
2018. aug. 1. 12:49
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Mivel nem védekeztetek igen lehetsz terhes. Nekem is így sikerült, bár nálunk nem volt gond hogy jött. Amúgy meg murphy törvénye, úgyis oda megy a gyerek ahova nem kéne.
2018. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hat ide meg ne most jojjon :D
2018. aug. 1. 13:12
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hàt védekezni kellett volna és nem fájna a fejed☺️
2018. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vagy több mint 16 éves?
2018. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mai generáció márcsak egyre rosszabb lesz, jobb biztos nem. Isznak, dugnak össze vissza, és többnek meg így is összejön. Mi meg élesben vagyunk együtt két éve mindig,es így se jön össze. Pf. Igazságtalan az élet.
2018. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!