Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteeres körül szoktatok...

Peteeres körül szoktatok enyhén görcsölni?

Figyelt kérdés
Jelent valamit szerintetek?
2018. aug. 4. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam érezni, néha elég erős görcsöt is. Annyit jelent, hogy legyetek együtt, ha babát szeretnétek.
2018. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,nálam néha előfordul,teljesen normális,ne aggódj.
2018. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Három hónapja álltunk rá tudatosan a babagyartasra, előtte nem is figyeltem ilyesmire, most pedig mind a háromszor észrevettem ezt kozepidoben.
2018. aug. 4. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, de nem mindig. Volt hogy meg sem éreztem de volt hogy be kellett vennem fájdalomcsillapítót.
2018. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bár enyhén gorcsolnek. Meg szülés elott hagyján, akkoriban emlékeim szerint én is enyhén görcsöltem. (de legalább éreztem h na, most van) de most h a szoptatás elritkult és megjott olyan érzés egy peteérés, mintha csomokat kotnenek a beleimre és kis manók pingpongoznanak a petefeszkeimmel. Mindezt kb 3 napig. (doki látott, minden okes)
2018. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sosem éreztem, szülés után sem.
2018. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Épp ma akartam belepusztulni, annyira fájt a petefészkem, az egész alhasam, még a fenekem is. Minden.áldott.ciklusban, mozogni alig tudok, leülni csak óvatosan, különben mintha késbe huppannék. Szerencsére csak 3-4 órás szenvedés, persze ritkán esik estére, hogy végigaludjam. 2. szülés előtt nem volt ennyire brutálisan fájdalmas, de már kb 20 éves korom óta jelen van. Voltam párszor középidő táján ultrahangon, szép nagy tüszőkön kívül nem láttak semmit. Családtervezéskor tudtunk időzíteni, ennyiből jó.
2018. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 1. gyerek születése óta. Nem volt túl rendszeres a ciklusom de így jó támpont volt, hogy mikorra ne várjam, mikor a kicsivel próbálkoztunk. :) most meg a mellem is szokott már feszülni 1-2 napig ovu körül, 2. gyerek születése óta, meg 1-2 álmatlan éjszakám is van.
2018. aug. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok sokszor, mint a 7-es :( de most babát akarunk, úgyhogy jól jön :) 2.-án éreztem és együtt is voltunk, hát meglátjuk :)
2018. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!