Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nen erösödik a hcg teszt...

Ha nen erösödik a hcg teszt az bajt jelent?

Figyelt kérdés
Mégcsak a 11dpon vagyok de tegnap halvany pozit teszteltem.és ma delutan picit mintha halvanyabb lenne...igaz majdnem óránként pisilni járok lehet nem volt olyan koncentrált a vizelet...de lehet h még ilyen korán nem erösödik naponta?a höm viszont megy feljebb...
2018. aug. 6. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Áhh, ilyenkor még nem baj, ráadásul kétnaponta duplázódik a hcg, naponta olyan sok változást nem fogsz látni. Én a 9. dpo-n teszteltem pozit halványan, a 12.-en már erősebbet, a nemvárt napján nagyon széper, pár nappal később erősebb volt a tesztcsík a kontrollnál. De a legelső tesztek közt sok különbség nem volt.
2018. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már milliószor leírtuk:

A pisi teszt minőségi és nem mennyiségi teszt.

Gyk: nem tudsz belőle következtetni a béta-hcg növekedésére vagy csökkenésére. Erre való a labor. Mert ott ehetsz, ihatsz, pisilhetsz előtte bármennyit. A vérben keringő béta-hcg-t nem befolyásolja.


Ott a két csík? Ott.

Akkor nincs több kérdés. Jelentkezz be nőgyógyászhoz és ő intézi a többit, te meg ne játsz laborosat.

2018. aug. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!