Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek van egy halvány...

Ha valakinek van egy halvány pozitív tesztje, arra miért írják sokan, hogy negatív?

Figyelt kérdés
Nekik nem jön össze, másnak se jöjjön vagy mi?
2018. aug. 9. 16:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

Az én kérdésem beágyazódási tünetekkel volt kapcsolatos, írtam, hogy tapasztaltam ilyeket, lehurrogtak, hogy csak bebeszélem, majd írtam, hogy halvány pozi lett a teszt. Addig hazugnak voltam titulálva, míg nem raktam fel képet, aztán vagy az volt hogy koppintottam a képet vagy az, hogy negatív 😂

Szerintem is irigy emberek, akiknek nem sikerül.

30 hkm

2018. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább az ellenkezőjét látom. Minden kis száradási csíkra azt írják pozitív, gratulálok, stb... A pozitív az egyértelmű pozitív, nem kell hozzá kimereszteni a szemed.
2018. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Érdekes, lehet nem ugyanazokat a kérdéseket olvasgatjuk. :D Persze, van ilyen is, olyan is.

De sok olyan is van, ahol fele-fele arányban tippelgettek pozitívat, illetve negatívat és végül másik teszt már egyértelműbben mutatta ki a terhességet.

2018. aug. 9. 17:59
 14/30 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok, ezekre mit mondotok? :)

1.

[link]


2.

[link]

2018. aug. 9. 18:04
 15/30 anonim ***** válasza:
53%
Én pozitívnak látom hiszen színe is van!
2018. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
A 2 teszt nem ugyanabban a hónapban készült. :)
2018. aug. 9. 18:12
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken egyértelműen ott van. De az ilyet minek kirakni? Ha nem vagy vak, látod. Kettőig tudsz számolni. Hacsak nem a gratuláltatás a célod akkor nem értem mi nem evidens ezeken a képeken.


Amúgy valóban sokan tesznek fel negatívat hogy ők látnak valamit. És mindig jön egy sasszem aki szintén, aztán persze negatív.


Azzal nekem nincs bajom ha a kérdező "eltűnik" és nem írja meg terhes lett-e. Őszintén? Egyáltalán nem érdekel hogy egy vadidegen nő terhes lett-e végül vagy sem. Ezrek esnek teherbe percenként. Engem jobban irritál amikor valaki naponta haditudósít hogy hol van épp szurkája, meg feszül-e a melle meg "9. dpo. még mindig nincs mindjárt megjön érzés". A beágyazódás meg olyan hogy ha nem lett volna terhes, akkor is lehet hogy lett volna x. dpo-n szurka, mert az egy tök általános női szervezeti dolog.

2018. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert itt az elsőre pl. 18-ból mindössze ketten (!) írták azt, hogy pozitív!

És később kiderült, hogy tényleg pozitív.

Akkor azért talán mégsem annyira egyértelmű, vagy tényleg a rosszindulat.

2018. aug. 9. 18:22
 19/30 anonim ***** válasza:
85%

Mert ha terhes vagy akkor előbb utóbb lesz egy normális pozitív teszted nem szar kis halványcsíkokból kell kinézned hogy poz.-e....

az meg a másik hogy aki itt felrakja a képeit annak full negatív tesztje van csak beteg az agya már a sok negától és szeretné azt hinni poz. De nem


Nekem egyből leugrott a két csík és baba van ennyire egyszerű

2018. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem rosszindulat, de az 1. kepet szrabb szogbol nem is lehetett volna fotozni!

Nagyon el akarod hitetni magaddal, h irigy rad barki, amiert lett egy pozitiv teszted, vagy mi? :D kutyat nem erdekli. Aki normalis, nem tesz fel ide semmilyen terhessegi tesztet, mert maga is le tudja olvasni otthon EGYEDUL, esetleg ha benabb, akkor a parja segitsegevel. A te tipusod az, aki menzesz elmaradas elott 15 nappal mar terhestuneteket eszlel, mint a „ hasszurka“ meg az „ erzekeny cici“, amiket tuti hogy csak a „ pocaklako“ okozhat.... pffff :D

Hidd akkor azt, h barki irigy, aki a negativot le tudja olvasni, es negativnak latja.

2018. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!