Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek van egy halvány...

Ha valakinek van egy halvány pozitív tesztje, arra miért írják sokan, hogy negatív?

Figyelt kérdés
Nekik nem jön össze, másnak se jöjjön vagy mi?
2018. aug. 9. 16:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert általában az ilyen kérdések nagy részében tényleg az adott teszt negatív.

Érdekes, én több napos késésnél teszteltem, tök egyértelmű pozitív tesztem volt, nem kellett ide felraknom. :)

2018. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
96%

"Csak azért kérdeztem, mert itt az elsőre pl. 18-ból mindössze ketten (!) írták azt, hogy pozitív!


És később kiderült, hogy tényleg pozitív."


Nem, nem az derült ki később, hogy ez a teszt valóban pozitív, hanem végül tényleg terhes voltál. A két dolog nem ugyanaz.:D


Tegyük fel, hogy 14. napon van ovulációm, majd (mivel hülye vagyok és nem értek hozzá) 16. ciklusnapon csinálok egy tesztet. Felrakom ide a full negatív tesztet (hiszen mi más lenne két nappal ovu után...), amin persze 1-2 ember (velem együtt persze, mert én marhára pozitívat szeretnék) látni fog egy halvány csíkocskát ugyebár. Ugyanis minden teszten lehet valamennyire látni a reagens helyét, így 20-ból lesz minimum 1 ember, aki azt mondja majd a totál negatív tesztre, hogy pozitív.

Na de ezek után tegyük fel sikeres lesz a hónap és valóban terhes leszek. És aztán elkezdem verni a mellem, hogy DE ÉN MEGMONDTAM HOGY POZITÍV. Nem, nem volt pozitív csak a puszta szerencse és véletlen, hogy abban a ciklusban később tényleg terhesség lett.

2018. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

#22 köszönöm, hogy leírtad! Már nem tudom hányszor írtam le ugyanezt.


Amúgy az ilyen nőket hívok én "csíklátóknak"... :D

2018. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Jesszus, ezek nem is azén tesztjeim, innen töltögettem le! :D :D :D

Ne ordítson már ennyire belőletek a rosszindulat! ;)

Amúgy meg ez az oldal elvileg azért van, hogy kérdezni lehessen, mert pl. vannak olyanok, akik évek óta próbálkoznak és nem merik elhinni, hogy basszus, végre sikerült és ezért is rakják fel ide a tesztjeiket, hogy hátha nem káprázik a szemük és elhihetik, hogy milyen boldogság éri őket végre...

De most már egy ideje csak az ilyen egyedeknek van fenntartva, akik ide jönnek oltogatni, meg pontozgatni, arc nélkül persze, mert itt megtehetik ezt anélkül, hogy valaki jól pofán verné őket. :D

Éljétek csak ki nyugodtan a frusztrációtokat, birkák!

2018. aug. 9. 21:47
 25/30 A kérdező kommentje:

Olyan meg, hogy száradási csík, meg szellemcsík, olyan NEM LÉTEZIK!

Olyan van, hogy kémiai terhesség! ;)

2018. aug. 9. 21:50
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem letezik.... nagyon irigylunk mi - fogamzokepes nok, akik le is tudnak olvasni egy egyszeru tesztet- olyan ismeretlen noket, akiknek sajnos nem sikerul teherbeesni. Ezert irunk negativat, eltalaltad. :)
2018. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszed észre, hogy itt te vagy frusztrált?


Aki a valóban negatívat, negatívnak látják és ezt le is írja az miért lenne frusztráltság?

Eleve nem értem az egész jelenséget. Nekem van olyan barátnőm, akinek nehezen jött össze és valóban nem hitt a szemének, na de tudod mit tett?

Elküldte nekem meg a nővérének. Na nem azért mert ne tudott volna kettőig számolni, hanem annyira hihetetlen volt számára is, hogy megmutatta nekünk is. Nem idegen emberekkel szavaztatta meg a neten.


Tudod én nem vagyok irigy, ugyanis pont én vagyok az egyik ritka szerencsés aki azonnal teherbeesett, mikor akartuk.


Az erős pozitív tesztekre nem is szoktam reagálni, mert azok csak gratuláltatni jönnek ide.


Amúgy ha valahova leírom, hogy negatív én vállalnám hozzá az arcom ha lehetne. De ez az oldal nem erről szól. És nem is kell hogy erről szóljon. Amúgy mi is mondhatnánk, hogy ide jössz és arc nélkül osztod az észt... ez oda-vissza!

2018. aug. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenki irigy a te terhességedre, naaagyon ügyes vagy, ritka dolog, hogy valaki teherbeesik.


Ja nem.

2018. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy. Idegenek lehugyált tesztjét töltögeted le a netről, hogy aztán kérdést írj ki róluk a neten. Ez BETEGES. Hány eves vagy? Nincs munkád, hobbid?
2018. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg lepontoznak, amikor az egyértelmű negatív teszthez oda merem írni, hogy negatív...

Nem irigységből írom, hanem realitásból, hogy ne kergessenek hiú ábrándokat.

Amúgy van már gyerekem. 14 éves. 6 évet vártunk rá. A 6 év alatt talán 3x ha teszteltem, mert mindig kivártam a menzesz idejét. Volt, hogy rá egy hétre jött meg, mert annyira rástresszeltem.

Kérdező, az, hogy mások tesztjét szedegeted le a netről, az minősíthetetlen...

2018. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!