Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesési problémákkal...

Teherbeesési problémákkal küzdők Németországban?

Figyelt kérdés

7 hónapja próbálkozunk, kevés sikerrel.

Nem csináltak még vizsgálatokat, télen kell visszamennem, ha addig sem sikerül.

Mik a tapasztalatok? Milyen vizsgálatok jönnek, milyen sorrendben?



#terhesség #teherbeesési problémák Németországban
2018. aug. 9. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem megnézik a hormonokat, elküldik a férjedet vizsgálatra. Így indul a folyamat. :-) Aztán az eredmények függvényében fognak kezelni.

Üdv: egy teherbeeséssel küzdő, németországi lakos.

2018. aug. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nejem volt dokinál, ő sajnos elzáródott, cisztája is volt, szóval nálunk nem lehet már természetes úton gyerkőc :-'( keress rá a neten, van olyan, hogy "kinderwunsch", segítenek mesterségesen, bár 2000 euró felett van, és elsőre nem garantálják, hogy tuti sikerül, általában másodjára szokott összejönni...
2018. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Férjem volt már vizsgálaton, nála tökéletes minden.

Akkor a hormon vizsgálat lesz a következő, értem.

Nálam nem volt még semmilyen vizsgálat.

Igen tudom, nézegettm már, brutál árak vannak az inszem és a beültetés is több ezer €.

Annyink sajnos nincs..

De lehet, h nem is lesz rá szükség, ki tudja..

Azért én váltok biztosítót, h ha mégis szükség lenne rá.

Most mindketten az aok-nál vagyunk. A Bahn-bkk viszont 100%-ban téríti mind a két kezelést, ha a feltételek adottak.

Ti melyik biztosítónál vagytok?

2018. aug. 13. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel az AOK-nál vagyunk.
2018. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!