Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki volt teherbeesési...

Valaki volt teherbeesési kérdéseivel jósnőnél? Ki akar velem tartani?

Figyelt kérdés
Életemben tegnap voltam először jósnál. Kártyából jósolt, de nagyon pontosan elmondta a múltamat a jelenemet, és a jövőmet. Amit még nem tudom mennyire fog bejönni, de a múlt és a jelen teljesen stimmelt. Szóval elmentem hozzá, megkérdezni, h lesz e még gyerekem és hogy milyen nemű lesz. Van 2 fiam, és azt mondta, hogy vagy már ebben a hónapban összejött az újabb kisfiam, vagy nagyon nagyon hamar terhes leszek. A lapok állandóan 1 kisfiút hoztak ki. 1 kicsit csalódott voltam, lányt szerettem volna. Erre tovább jósolt. 4. Gyermeket is fogok vállalni, aki kislány lesz. Sokk hatása alatt vagyok még 1 kicsit, hatalmas élmény volt a tegnapi napom. Arra gondoltam, aki kíváncsi a dolgaim menetére velem tarthatna. Vasárnap kell tesztelnem. Nagyon pozitív, és kíváncsi vagyok. :)
2018. máj. 31. 18:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
39%
Ez nagyon érdekes :) Mert hiába mondják sokan hogy butaság (persze az embernek is lehet ráhatása a dolgokra)..azért lehet benne valami :)
2018. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

"1 kicsit csalódott voltam, lányt szerettem volna. Erre tovább jósolt. 4. Gyermeket is fogok vállalni, aki kislány lesz."


Nem lehet, hogy azért mondott lányt végül, mert látta rajtad, hogy erre a válaszra vársz nagyon?

2018. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem, a kártyákat én is láttam. Kijött a kislány. (Vagyis nem egy kislány de az arra vonatkozó kártya. Ha eszembe jut melyik volt megírom.) Aztán megkérdeztem hogy biztos lány lesz? Mert akkor bevállalom a 4. Babát. Mondta, hogy húzzak újra, megnézzük. Erre ugyan az a lap! Kijött.
2018. máj. 31. 18:41
 4/33 anonim ***** válasza:
80%

Nekem egy barátnőm nem olyan régen volt jósnőnél.Ő is azt mesélte,hogy nagyon pontosan megmondta a múltját és a jelenét.Aztán náluk is jött a gyerek téma.Azt mondta neki,hogy vizsgáltassa ki a pajszmirigyét,mert az okozza a problémát.Megtörtént.Semmi baja,gyerek még mindig nincs.

Nem tudom,higyjek e vagy sem az ilyen ezoterikus dolgokban.

2018. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
Hát én ezekben nem igazán hiszek. Ha valóban lenne olyan jós aki tényleg belelát a jövőbe, már a csapból is az ő neve folyna, ez nem gyanús?
2018. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ez a nő heti 7 napból 6-on jósol. Reggel 7-től este 9-ig. 3 hétre későbbre tud időpontot adni csak. Mentem tegnap 8ra, a 7 órási akkor jött ki. Mikor jöttem el már a 9 órási állt az ajtóban.
2018. máj. 31. 19:02
 7/33 anonim ***** válasza:
46%
Nekem tarott kártyából mondták kétszer is a páromra,hogy gyereket látnak a kapcsolatba (akkor voltunk 1 hónapja együtt,később amikor voltam kb 1 éve, és gyerek még nem volt tervbe). Akkor ezen meg is lepődtem,mert még nem akartam. Mostmár házasok vagyunk 2 gyerekkel. :)
2018. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%
2 éve szeretnénk babát, lombikozunk, most is épp egyre készülünk. Sok mindent megéltünk már, èn is elgondolkodtam már jósnőn, pedig elég szkeptikus vagyok. Csak olyan nehéz megfelelő embert találni, ha nem mozogsz ilyen körökben.
2018. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
67%

Hát én nem hinnék az ilyen jósnőknek...

Életemben többször is próbáltam megjövendöltetni a majdani gyerekeim számát és nemét, és senki nem találta el.

Pedig jártam Lylia léleklátótól elkezdve egy felkapott asztaltáncoltatóig mindenkinél. Volt olyan is aki kártyából, más meg tenyérből próbálkozott jövendőt mondani.

Mindenki két fiúgyereket jósolt nekem, az asztalka táncoltató hölgy meg egy kislányt.

ÉÉÉÉs...végül 4 gyereket szültem, három lányt és egy fiút. Az egyik kislányom sajnos halva született, így végül 3 élő gyerekem lett.

Ennyit a jósnőkről.

2018. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
71%

Én is voltam Debrecenben. Nagyon tud ez a jósnő. Többször mondta,hogy a fiamon kívül lesz egy kisfiú meg egy kislány. Mondta,hogy menjek nőgyógyászhoz,mert hormonzavar van,addig nem tud leszületni a kisfiú. Ezt húztam 2 hónapig. Most legutóbb hónap elején voltam, kérdezte,hogy miért nem mentem el,egy hormon összezavarodott, nem tud összejönni a baba. Ösztrogén hormon túlgyarapodás van. Gyógyszert fogok kapni,ami helyre teszi a hormonokat és egyből összejön a baba.

Voltam a nőgyógyászomnál akinél szültem a fiamat. Mondta nincs peteérésem, volt vérvétel,clostilbegyt-et kaptam. Jövő héten kell elkezdeni szedni,uh-os figyelés lesz.

Minden gondolatomat kimondta. Egészség terén is az egész családba minden úgy volt ahogy mondta. Munkába is olyan a főnökasszonyom ahogy mondta.

Kimondja azokat párom,amiket előtte a jósnő mondott.

Nagyon nagy tudása van. Rengetegen járnak hozzá. Ráadásul nevetséges áron dolgozik. Minden nap jósol.

2018. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!