Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék babát, de a...

Nagyon szeretnék babát, de a párom nem, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném elérni nála, hogy ő is vágyjon egy babára. Én már egy éve nagyon szeretnék gyermeket.

2018. aug. 12. 14:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán megvárnám, amíg ő is akarja?! Kierőszakolni nem fogod tudni.
2018. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreérthető voltam. Egyáltalán nem szeretne gyermeket. Sem most sem 1-2-stb. év múlva.
2018. aug. 12. 14:29
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pláne nem fogod tudni rávenni. Reménykedhetsz benne, hogy esetleg megváltozik majd a véleménye, de én erre nem alapoznám az életem. Ha neked a gyerek elengedhetetlen, akkor keress olyan partnert, aki szintén szeretne. Abból, hogy kierőszakolod, nem sok jó fog kisülni.
2018. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Akkor elfogadnám a tényt és tovább lépnék, nem alkudnèk meg, hiszen szeretnék babàt. “Véletlenül” sem akarnék teherbe esni.


Tiszteletben kell tartani a másik fél döntését. Ő nem akar, neki pedig el kell fogadnia, hogy te igen, tehát marad a kölcsönös elengedés.

Biztosan szereted a párodat, de ha egyszer nem egy felé haladnak a vágyaitok, akkor felesleges időpazarlás az egész. Találsz magadnak mást, aki mellett átélheted ezeket a dolgokat. Én is ezen elv alapján léptem meg egy szakítást, mondjuk én fiatalabb voltam, de tudtam, hogy anya akarok lenni, egy életem van. Nem kerestem görcsösen. Elvégeztem még egy egyetemet, dolgoztam, éltem és találkoztam a férjemmel. A lányom már iskolás. :)

2018. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nincs kompromisszum. Ő nem akar, te pedig nagyon. Az egyik lehetőség, hogy te egy időre elengeded a témát és ha a baráti társaságban lesz baba, akkor újra próbálkozol nála. Megint elutasít és akkor rádöbbensz, hogy neki te kellesz, de a vágyaid nem és szakítasz. Aki nem akar boldoggá tenni téged, az nem úgy azeret, ahogy szükséged van rá. Vagy megspórolod ezt a pár évet és most lépsz. A baba utáni vágy ritka esetben múlik el, és idővel csak erősödik, szóval közös kiút nincs,max időhúzás.
2018. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%
Mennyi idősek vagytok? Az én párom sem akart gyermeket, de változott a véleménye idővel. Mióta vagytok együtt?
2018. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%

AZt nem tudom mit tehetnél , de azt tudom mit fogsz csinálni.

Véletlen felcsináltatod magad.

2018. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Akkor lehet úgy tettem volna fel a kérdést, hogy hogy csináltassam fel magam... nem? De bunkó vagy hetes válaszadó!

Nagyon szeretem a párom, nekem ő volt az első. 29,5 vagyok úgy terveztem 30-ra babázhatok. Mindig szerettem volna anyuka lenni, de az elmúlt 1 évben minden nap eszembe jut. Az ismerőseim, volt csoporttársaim, barátaim nagy része babázik már. Van aki már a harmadik gyerkőcnél tart. A munkám is gyerekekhez kapcsolódik, így mégrosszabb... Párom 35 éves, a pénz nem lehetne akadály, mert bár nem vagyunk gazdagok mindene meglenne a babának. Párom nagyon makacs, házasság és gyerek ellenes...Előbbiről már letettem, de a gyerekről nem tudok lemondani.

2018. aug. 12. 14:54
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Te jobbra, ő balra.
2018. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen, tudom ez is opció. Viszont nagyon nagyon szeretem! És ezért inkább szeretném megváltoztatni a gondolkodásmódját.
2018. aug. 12. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!