Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet tenni ha szeretnék...

Mit lehet tenni ha szeretnék 3. babát de a párom teljesen elzárkózik ettől? NEM A CSOK MIATT!

Figyelt kérdés
Van két gyermekünk és vágyom még egy babóra.
2018. máj. 9. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Beletorodsz!😣

Ha nem akar, nem szabad eroltetni. Legy boldog a 2 lurkoval;)

2018. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Hát, most mit lehetne? Nem akar, nem tudsz mit csinálni, hacsak nem akarod átverni, véletlenül teherbe esni, vállalva akár azt is, hogy nevelheted fel mindhármat egyedül.

Az én férjem egy ideig másodikat nem akart, én úgy voltam vele, hogy szeretnék, de nem halok bele, ha nem lesz több. Aztán egyszercsak meggondolta magát, és szólt, hogy úgy érzi, mégis kéne még egy baba. Most várjuk őt :) Szóval még az is lehet, hogy meggondolja magát.

2018. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Miért nem akar?? Azt lehet tudni?

Anyagi helyzet, hitel??

Az a "babó" nem sokáig lesz "babó"!

2018. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Mond meg a párodnak milyen jó lenne még egyszer egy kisbaba

Ami megfiatalit

2018. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Beszélgess vele, miért nem szeretne harmadikat. Aggódik a felelősség, anyagiak miatt? Várja a kisgyerekes időszak lezárulását, mikor megint kicsit szabadabbak lesztek, nem kell az egész életet két kicsi gyerek köré szervezni? Vagy a kapcsolatotokat nem érzi olyannak, ahová szeretne még egy gyermeket?

És te miért vágysz annyira a harmadikra? Nőnek a nagyok, és érzed, hogy lassan kifutsz az "anyukaság"-ból? Szorongsz attól az időtől, mikor a gyerekek kirepülnek, vagy legalábbis már nem igényelnek napi kísérgetést, gondozást, és így újra (relatíve) független nő leszel?

És milyen erősen vágysz a harmadik gyerekre? Hajlandó lennél akár felborítani ezt a kapcsolatot, elhagyni két meglévő gyerek apját, hogy egy másik férfitől szülhess?

Azzal is számoltál, hogy esetleg a harmadik gyerekkel nem lesz minden rendben? Annyira szeretnél még egy gyermeket, hogy képesnek érzed magad akár egy fogyatékos gyerek felnevelésére is?

GOndold végig ezeket, és beszéld meg a pároddal is.

2018. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Sorolom a lehetőségeket.

1. Belenyugszol, lemondasz róla

2. Addig cseszegeted, amíg beadja a derekát

3. Addig cseszegeted, amíg elhagy

4. Elhagyod egy olyanért, aki csinál neked gyereket (imádni fogja, hogy van már 2 😂)

5. "Véletlenül" elfelejtesz védekezni

2018. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Te vágysz rá, ő meg nem! Van munkàd, ahová visszavárnak? Vagy csak kapod a gyest, aztán azért kell még gyerek, hogy ne kelljen dolgozni? (van ilyen ismerősöm,és nem érti, miért nem akar a férje több gyereket)
2018. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Én is így vagyok! Csak nálunk egyszer azt mondja oké, Aztàn meg azt mondja hogy nem. Így engem teljesen behülyít és kezdem unni. Én nem erőltetem. Várom hátha meggondolja magát. Csak akkor ne mondaná hogy ő is akar...ki érti a pasikat.
2018. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt se tudunk már meg többet, hogy miért nem? Miért akar a kérdező még szülni?

Stb.

Imádom az ilyen kérdéseket

2018. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!