Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes akkor is ha...

Lehetek terhes akkor is ha megjött?

Figyelt kérdés
Rendesen megjött, 5 napig tartott, minden normálisnak tűnt. De azóta bennem van kicsit a félelem, hogy mi van ha tényleg terhes lettem. 24 évesek vagyunk, van egy kisfiúnk és most hasonlóakat tapasztalok mint mikor vele voltam terhes. Érzékenyek a melleim, fáradékony vagyok, alhasam fájdogál. Gumival szoktunk védekezni, egyszer csináltuk anélkül is,de akkor nem élvezett el. Ha terhes lennék nem lenne rendes menstruációm, ugye?
2018. aug. 12. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.
2018. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
volt már példa terhességre menstruáció mellett is, de nem ez a jellemző
2018. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Lehetsz, nem te lennél az első. Egy tesztet megér a dolog.
2018. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De èn ugy hallottam az akkor nem rendes menstruáció lenne, csak 1-2 napig tartana. Nekem pedig rendesen 5 napig volt ahogy szokott.
2018. aug. 12. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Vannak, akiknek nincs észrevehetö eltérés a vérzésben a terheség alatt sem.

Egy teszt nem kerül sokba, miért nem tesztelsz?

Ha meg gumi nélkül szexeltek, akkor símán lehetsz terhesz.

2018. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet. Hány éve született az első gyermeked?
2018. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Másfél éves a kisfiam. Holnap veszek tesztet.
2018. aug. 12. 22:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden alkalommal megjott az első mensim. Bar tenyleg kevesebb volt mint szokott inkabb csak pecseteles. De olyat is hallottam, akinek az 5.!honapig megvolt rendesen. Tesztre szavazok en is. Majd irj, hogy mi ujsag.
2018. aug. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Teszt negatív, ma megjött napra pontosan, szóval nem aggódok tovább. Sikerült besz@ratnotok ,de most már megnyugodtam ,nem lesz tesó. 😂😂😂

De azert köszönöm a válaszokat!:)

2018. aug. 17. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!